300 tys. zł miesięcznie. 27-latka pokazała, na czym zarabia

300 tys. zł miesięcznie. 27‑latka pokazała, na czym zarabia

Gdy była nastolatką, wstydziła się swojego wzrostu
Gdy była nastolatką, wstydziła się swojego wzrostu
Źródło zdjęć: © Instagram | amazonian_charlie
12.03.2023 12:28, aktualizacja: 12.03.2023 14:30

Charlie Mill jest prezenterką i influencerką, w sieci znaną jako Amazonian Charlie. Kobieta ma blisko dwa metry wzrostu i przez lata uznawała to za kompleks. Teraz czerpie z tego korzyści.

27-latka bardzo szybko zaczęła się wyróżniać na tle rówieśników wysokim wzrostem. 196 cm mierzyła już w wieku 14 lat, co - jak mówiła w "The Sun" - powodowało u niej duże kompleksy.

W rozmowie z tabloidem kobieta opowiedziała o długiej drodze do zaakceptowania swojego wzrostu, doświadczeniach związanych z zastraszaniem przez rówieśników oraz o decyzji, jaką w pewnym momencie podjęła, zmieniając swój wielki kompleks w atut.

Czuła się, jak odmieniec

Charlie przyznała, że kompleksy wpływały na jej samopoczucie i przez lata, spędzając czas z przyjaciółmi, czuła się jak "odmieniec", zdecydowanie przewyższając wszystkich wzrostem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyznała też, że jako nastolatka była gnębiona i zastraszana, przez co kilka razy zmieniała szkołę. Wspomniała o tym, że długo się garbiła licząc na to, że choć trochę ukryje swój wzrost.

Po ukończeniu szkoły Charlie pracowała w hotelarstwie, jednak jej zarobki nie były wysokie, dlatego w pewnym momencie postanowiła diametralnie zmienić swoje życie.

Decyzja o zmianie pracy

- Któregoś dnia obudziłam się i zdałam sobie sprawę, że nie chcę przez resztę życia pracować 60 godzin tygodniowo, całkowicie niedoceniana, źle opłacana i wyczerpana - powiedziała. Zdecydowała więc zacząć zarabiać na tym, co wyróżnia ją z tłumu, czyli właśnie na wzroście.

- Mój wzrost to nisza – szczerze mówiąc, nie spotkałem kobiety wyższej ode mnie! - stwierdziła i z dotychczasowego kompleksu uczyniła znak rozpoznawczy, na którym - jak się okazuje - zaczęła całkiem nieźle zarabiać.

27-latka obecnie pracuje jako prezenterka telewizyjna i prężnia działa w mediach społecznościowych. Dodatkowo kobieta zarabia też na platformach, na których odpłatnie dzieli się z obserwatorami swoimi prywatnymi materiałami. Jak przyznała w rozmowie z "The Sun", w jednym miesiącu potrafi zarobić w ten sposób nawet 60 tysięcy funtów (ok. 300 tys. zł).

- Teraz to miłe uczucie wiedzieć, że zarabiam znaczną ilość pieniędzy na tym, z czym wcześniej walczyłam - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta