ycipk-24srw2

85 tys. zł za innowacje dotyczące ludzkiej seksualności. Pornhub znów zaskakuje

Do tej pory nas bawił, a tym razem także uczy. Na czym polega nowy projekt Pornhuba?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pornhub chce poszerzać wiedzę ludzi na temat seksualności
Pornhub chce poszerzać wiedzę ludzi na temat seksualności (pexels.com)
ycipk-24srw2

Serwis Pornhub ma niewątpliwie najlepszych PR-owców z całej branży pornograficznej. Zaskakujące podsumowania roku zilustrowane w przyjazny dla użytkownika sposób, a także kreatywne seks-wynalazki, takie jak kryptowaluta Titcoin czy aplikacja BangFit. To wszystko oczywiście z przymrużeniem oka. Jest jednak jeden projekt, o którym właściciele Pornhuba myślą zupełnie poważnie - Sexual Wellness Center. To miejsce w sieci, w którym możemy zadbać o swoje psychiczne zdrowie seksualne. Postawili w tym temacie na naprawdę rzetelną edukację i powołali profesjonalistkę w tej dziedzinie - doktor Laurie Betito, psycholożkę kliniczną z 25-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się terapiach seksuologicznych.

Zobacz także: Altruiści chętniej uprawiają seks?

ycipk-24srw2

Już w styczniu pojawiły się na stronie Centrum pierwsze artykuły. Zostały one tak dobrze przyjęte, że autorzy postanowili zwiększyć liczbę publikowanych tekstów. Treści, które możemy tam znaleźć, są niezwykle merytoryczne. Tematyka poruszana w artykułach to budowanie relacji międzyludzkich, masturbacja, problemy osób transpłciowych, bezpieczny seks, czy wpływ leków antydepresyjnych na erekcję. Dr Betito potraktowała sprawę bardzo poważnie, dlatego zorganizowała dodatkowo cykl "Q&A with dr Laurie", który udowodnił jej, że inicjatywa jest niesamowicie potrzebna.

Uczestnicy Q&A okazali się być na bardzo zróżnicowanym poziomie. Pytania mieli zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Młodsi, starsi. Ewidentnie szukali rzetelnej edukacji seksualnej. Widząc ich zaangażowanie Pornhub ogłosił inaugurację Grant for Sexual Wellness Research, w którym przeznaczy 85 tysięcy złotych na prace badawcze prowadzone przez studentów pod okiem profesorów. Zamiarem badań jest znalezienie zupełnie nowych rozwiązań, odpowiedzi i metod, dzięki którym będziemy mogli lepiej rozwiązać problemy związane z ludzką seksualnością. Młodzi naukowcy mogą zgłaszać się do 1 maja. Jedyny warunek, jaki stawia serwis, to wyrażenie zgody na opublikowanie wyników badań przez Centrum Wellness.

Poniżej możesz obejrzeć prezentację Sexual Wellness Center, prowadzoną przez dr. Betito:

ycipk-24srw2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24srw2

ycipk-24srw2
ycipk-24srw2