ycipk-1r5v5n

90-latka chodzi po skrzydle podczas lotu. "Dla mnie wiek to tylko liczba"

Brytyjskie media już od kilku lat rozpisują się na temat niezwykłej kobiety Betty Bromage. Niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej odwagi. "W marcu skończyłam 90 lat i pomyślałam, że to dobra wymówka, żeby zrobić coś, co zapadnie w pamięć" - zdradziła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Betty Bromage w marcu świętowała 90. urodziny
Betty Bromage w marcu świętowała 90. urodziny (Facebook.com)
ycipk-1r5v5n

Dla Betty Bromage strach jest obcy. Od kilku lat w swoje urodziny wspina się na samolot i chodzi po jego skrzydłach na wysokości 365 metrów. Brytyjka udowadnia, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem.

Teraz na 90. urodziny wymyśliła sobie kolejne zadania. W tym roku oprócz wspinania się po dwupłatowcu ma zjechać najdłuższą i najszybszą kolejką tyrolską, a później na linie.

ycipk-1r5v5n

"W marcu skończyłam 90 lat i pomyślałam, że to dobra wymówka, żeby zrobić coś, co zapadnie w pamięć. Ludzie w moim wieku są dobrzy w mówieniu, że nie mogą robić różnych rzeczy. Dla mnie wiek to tylko liczba" - powiedziała w rozmowie z Faktem.

"Mnóstwo ludzi sugerowało mi, że powinnam trochę zwolnić, ale to głupota. Nie znoszę, kiedy ktoś mi mówi, że nie mogę czegoś zrobić" - tłumaczy 90-latka.

ycipk-1r5v5n

Źródło: Fakt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1r5v5n

ycipk-1r5v5n
ycipk-1r5v5n