ycipk-37dp6m

Agata Duda w różowej marynarce z Zary odwiedziła siedzibę Google w Kalifornii

Agata Duda i Andrzej Duda od kilku dni przebywają w Stanach Zjednoczonych. Podczas wizyty w siedzibie Google w Kalifornii Pierwsza Dama postawiła na marynarkę z sieciówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Duda w różowej marynarce z Zary
Agata Duda w różowej marynarce z Zary (Kancelaria Prezydenta RP)
ycipk-37dp6m

Agata Duda w różowej marynarce z Zary w USA

Agata Duda w różowej marynarce z Zary odwiedziła siedzibę Google w Kalifornii. Pierwsza Dama wystąpiła w stroju z nowej kolekcji popularnej sieciówki.

Kancelaria Prezydenta RP
Podziel się
ycipk-37dp6m

Klasyczna marynarka z kołnierzem i klapami ozdobiona jest dwurzędowym zapięciem na czarne guziki. Agata Duda zapłaciła za nią niecałe 400 złotych. Stylizację dopełniły czarne rurki. W takim wydaniu prezentowała się wyjątkowo dobrze. Po raz kolejny udowodniła, że ma wyczucie stylu. Najczęściej sięga po kreacje szyte specjalnie dla niej, dlatego tym razem nieco zaskoczyła wyborem garderoby z sieciówki.

Zobacz także: Melania Trump i Agata Duda. Pierwsza dama USA pokazała zdjęcia z wizyty

Agata Duda odwiedziła siedzibę Google w Kalifornii

ycipk-37dp6m

Podczas swojej wizyty w Kalifornii para prezydencka spotkała się z prezeską YouTube’a – Susan Wojcicki oraz z wiceprezesem Google ds. relacji międzynarodowych Kentem Walkerem. Głównymi tematami rozmów był rozwój sztucznej inteligencji, a także plany Google dotyczące inwestycji w Polsce.

Zobacz także: Melania i Agata. Mowa ciała zdradziła prawdę o "przyjaźni"

– Bardzo ciekawe rozmowy na temat przyszłości, na temat tego, czego możemy się spodziewać, jak wygląda rozwój sztucznej inteligencji – powiedział prezydent polskim dziennikarzom po spotkaniu.

ycipk-37dp6m

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-37dp6m

ycipk-37dp6m
ycipk-37dp6m