Blisko ludziAgata Kornhauser-Duda złożyła życzenia nauczycielom. Jej różowa marynarka to hit

Agata Kornhauser-Duda złożyła życzenia nauczycielom. Jej różowa marynarka to hit

Pierwsza dama złożyła życzenia nauczycielom
Pierwsza dama złożyła życzenia nauczycielom
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

14.10.2020 15:01

Agata Kornhauser-Duda jako nauczycielka również obchodzi swoje święto w Dzień Edukacji Narodowej. W mediach społecznościowych kancelaria prezydenta opublikowała zdjęcie, na którym małżonka Andrzeja Dudy składa życzenia kolegom i koleżankom po fachu - prezentuje się w różowej marynarce.

Agata Kornhauser-Duda i prezydent Andrzej Duda złożyli życzenia nauczycielom. Na stronie kancelarii prezydenta opublikowano słowa skierowane do pracowników oświaty.

"To Państwo przekazują młodym ludziom wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata i kształcą umiejętności, które staną się podstawą ich życiowych sukcesów i źródłem samorealizacji. Uczą Państwo wzajemnego szacunku i nawiązywania koleżeńskich relacji oraz towarzyszą swoim wychowankom w ich pierwszych społecznych działaniach" - czytamy.

Dalej napisane jest, że obecnie nauczyciele w tym roku musieli zmierzyć się z niezwykle trudną sytuacją. "Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie szkół i wprowadzenie zdalnego nauczania. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja ta była i nadal jest ogromnym wyzwaniem. Tym bardziej dziękujemy za Państwa determinację, dzięki której w całej Polsce możliwe było przeprowadzenie matury i egzaminu ósmoklasisty. Dziękujemy za poświęcony dodatkowo czas, za sprawne dostosowanie się do nowych okoliczności, za wysiłek włożony w prowadzenie lekcji przez Internet" – napisano.

Krótkie życzenia zostały również opublikowane na portalu społecznościowym prezydenta. Na zdjęciu dołączonym do nich, prezydentowa pozuje w różowej stylizacji. Ten kolor zdecydowanie ją ożywia.

Agata Kornhauser-Duda w różowej marynarce

"Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzymy dużo sił i wytrwałości w trudnej, ale jakże ważnej i szczytnej pracy" – napisano na profilu na Instagramie prezydenta Andrzeja Dudy. Do życzeń opublikowano zdjęcie pary prezydenckiej. Agata Duda prezentuje się w różowej marynarce.

Jest to dwurzędowa marynarka typu oversize. Taki element garderoby jest idealny na co dzień i od święta. Znakomicie wygląda w zestawieniu z jeansami, ale pasuje również do eleganckich stylizacji. Prezydentowa połączyła tę marynarkę z czarnym t-shirtem. Do tego ma lekką biżuterię i starannie uczesane włosy.

Marynarka, którą wybrała prezydentowa, ma białą podszewkę. Trzeba przyznać, że Agata Kornhauser-Duda świetnie wygląda w kolorze różowym, dodaje jej blasku. Obecnie różowe marynarki są w modzie, wiele influencerek, blogerek i projektantek wybiera elementy garderoby w tym kolorze, zwłaszcza marynarki.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (326)
Zobacz także