Blisko ludziAgata Młynarska ochoczo pozuje z mężem. Rzadko pojawia się w jego towarzystwie

Agata Młynarska ochoczo pozuje z mężem. Rzadko pojawia się w jego towarzystwie

Agata Młynarska wybrała się na premierem z mężem
Agata Młynarska wybrała się na premierem z mężem
Dominika Czerniszewska

20.09.2020 12:23, aktual.: 01.03.2022 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska zazwyczaj na wielkie gale i premiery przychodzi... sama. Tym razem zrobiła wyjątek i wybrała się z mężem Przemysławem Schmidtem. Fotoreporterom to nie umknęło.

Agata Młynarska trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało dziesięć lat. Owocami ich miłości są synowie: Tadeusz i Stanisław. Doczekała się również trójki wnucząt. Następnie poślubiła Jerzego Porębskiego, ale ich relacja przetrwała tylko rok. Później przez dwa lata związana była z prezenterem pogody Jarosławem Kretem. W tym przypadku na ślubie się nie skończyło. Dopiero u boku przedsiębiorcy Przemysława Schmidta odnalazła szczęście. Od 2014 roku uchodzą za zgodne małżeństwo.

Choć są już 6 lat po ślubie, rzadko Agatę Młynarską mogliśmy podziwiać u boku męża. Zazwyczaj na wielkie premiery czy ramówki telewizyjne przychodziła sama. Być może mężczyzna stroni od show-biznesu.

Agata Młynarska z mężem Przemysławem Schmidtą

19 września Agata Młynarska wybrała się na premierę sztuki "Abonament na szczęście", który wystawiany był na Scenie Relax w Warszawie. Jest to spektakl muzyczny na podstawie szerokiej twórczości Agnieszki Osieckiej.

Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie na bieżąco relacjonowała wydarzenie. Widać, że kibicowała Oldze Bończyk, która odgrywała pierwsze skrzypce. "Wielki ukłon i gratulacje dla artystów, mojej kochanej Olgi Bończyk i wszystkich, którzy go stworzyli" - napisała Młynarska.

Po zamieszczonej relacji w mediach społecznościowych można by przypuszczać, że i tym razem wybrała się sama na premierę. Ale... fotoreporterzy udokumentowali, że była z mężem. I tak wraz z Przemysławem Schmidtą ochoczo stawali przed obiektywem. Dziennikarka pozowała uśmiechnięta od ucha do ucha, a przedsiębiorca z maseczką na twarzy i bukietem kwiatów. To jedno z nielicznych zdjęć, kiedy możemy podziwiać ich razem. Czyżby przedsiębiorca dla sztuki robił wyjątek?

Obraz
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)