GwiazdyAgata Młynarska świętuje urodziny syna. Zamieściła wzruszający wpis

Agata Młynarska świętuje urodziny syna. Zamieściła wzruszający wpis

Agata Młynarska świętowała urodziny syna.
Agata Młynarska świętowała urodziny syna.
Źródło zdjęć: © AKPA

20.02.2021 11:28

Agata Młynarska to jedna z popularniejszych dziennikarek telewizyjnych i radiowych. W swojej karierze współpracowała zarówno z TVP, Polsatem, jak i TVN. Miała także przez wiele lat audycję w radiu PiN, a także założyła własny portal internetowy. Niedawno Młynarska postanowiła podzielić się z internautami wyjątkowym dla niej wydarzeniem.

Dziennikarka nie miała łatwo w życiu osobistym. Pierwszym mężem był historyk Leszek Kieniewicz, z którym doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i Młynarska rozstała się z mężem po 10 latach. Potem przez rok mężem dziennikarki był Jerzy Porębski, natomiast od 2014 roku gwiazda jest szczęśliwa u boku Przemysława Schmidta.

Dumna mama pokazuje zdjęcia

Agata Młynarska z obecnym mężem przebywa w Hiszpanii – zdecydowali się na wyjazd już na początku pandemii. Dziennikarka jest cały czas aktywna w mediach społecznościowych i chętnie opowiada o swoim życiu, ale z jej relacji można wywnioskować, że nie zamierza szybko wrócić do Polski. Choć Młynarska znajduje się z dala od kraju, nie zapomina o swoich najbliższych, czego dowodem może być jeden z ostatnich wpisów.

Młynarska za pośrednictwem Instagrama podzieliła się informacją o urodzinach swojego młodszego syna Tadeusza. Dokładnie 19 lutego mężczyzna skończył 32 lata i z tego powodu dziennikarka wstawiła wzruszający wpis oraz kilka zdjęć z rodzinnego albumu.

"19 lutego 1989 roku pojawił się na świecie Tadeusz Kieniewicz, mój młodszy syn. Po przetartym przez starszego brata Stasia, macierzyńskim młodym i trudnym szlaku, dołączył do nas uśmiechnięty i spokojny Tadziulek. Od pierwszych dni wdzięczny za wszystko. Zawsze gotów odwzajemnić się uśmiechem i pięknym spojrzeniem. Tak mu zostało do dziś. Nie widzieliśmy się ponad rok. Wiem, że jest szczęśliwy ze swoją fantastyczną żoną, Sylwią" - napisała Młynarska.

W dalszym rozbudowanym wpisie dziennikarka napisała, czym dokładnie zajmuje się Tadeusz. Na co dzień pracuje oraz mieszka w Los Angeles, gdzie realizuje się jako operator filmowy. Niegdyś wspomniała także, że od najmłodszych lat był zafascynowany filmem, więc nic dziwnego, że w dorosłym życiu zdecydował się na pracę za kamerą. Zdążył już zrealizować wiele spotów, reklam, teledysków oraz filmów dokumentalnych.

"Dziękuję Ci, Taders za wszystko. Za każdą pociechę, dobre słowo, wsparcie. Za Twoją mądrość i spokój. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć!" - zakończyła dziennikarka.
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także