GwiazdyPiotr Rubik o ślubie kościelnym. Muzyk ma odmienne zdanie od znanej aktorki

Piotr Rubik o ślubie kościelnym. Muzyk ma odmienne zdanie od znanej aktorki

Piotr Rubik ma tradycyjne podejście do tematu ślubu.
Piotr Rubik ma tradycyjne podejście do tematu ślubu.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

20.02.2021 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Rubik wielokrotnie zapewniał, że ślub z Agatą Paskudzką był dla niego najważniejszym krokiem w jego życiu. Często dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami dotyczącymi rodziny, małżeństwa czy codziennych spraw. O ponownym ślubie kościelnym do niedawna marzyła także Katarzyna Skrzynecka, ale aktorka zmieniła swoje zdanie na ten temat.

Związek Piotra Rubika z młodszą o prawie 20 lat Agatą Paskudzką początkowo wzbudzał mieszane emocje. Wiele osób nie wierzyło w szczerość uczucia pary i wróżono im rychłe zakończenie związku. Jednak po ich ślubie w 2008 roku i późniejszych narodzinach córek Heleny i Alicji plotki na temat Rubików ustały.

Odmienne zdanie o ślubie kościelnym

Piotr Rubik często w wywiadach zarzekał się, że nigdy nie żałował decyzji o ślubie kościelnym. Wyraził także jasne stanowisko dotyczące tej sprawy. Zupełnie odmienny podejście do sakramentu wykazuje aktorka Katarzyna Skrzynecka, która kilka lat temu otrzymała kościelne unieważnienie.

Aktorka jeszcze niedawno zarzekała się, że marzy o tym, aby z obecnym mężem Marcinem Łopuckim wziąć ślub w kościele. Przez wiele lat Skrzynecka walczyła o uznanie za nieważne małżeństwo ze Zbigniewem Urbańskim. W 2015 roku w końcu uzyskała stosowny dokument, ale wbrew wcześniejszym deklaracjom, zrezygnowała z przygotowań do drugiego ślubu kościelnego.

"Ślub kościelny wcale nie jest nam potrzebny do szczęścia. To nie jest nasz priorytet i nie spędza nam to snu z powiek, że go nie mamy. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i szczęśliwą rodziną i tak naprawdę najważniejsze dla nas jest to, że się bardzo kochamy" - dodała kiedyś w rozmowie z "Faktem".

Takie stwierdzenie zupełnie nie mieści się w głowie Piotra Rubika, który już nieraz z rozrzewnieniem opowiadał o najważniejszej uroczystości. Razem z żoną często wstawiają zdjęcia ze ślubu, nie zapominając o pięknych opisach. Kompozytor stwierdził nawet, że nie miał wątpliwości, że trafił na miłość swojego życia – dla niego ślub kościelny był oczywistością.

"Dla mnie ślub kościelny był bardzo ważnym sakramentem, ponieważ całe życie czekałem na swoją drugą połówkę. Kiedy zobaczyłem, że trafiłem na miłość swojego życia, na która osobę jest ze mną bardzo kompatybilna i jest moim najlepszym przyjacielem to nie wyobrażałem sobie innego kroku niż tylko oświadczyć się i wziąć ślub" - przyznał Rubik w "Fakcie".

Jak widać, podejście do spraw wiary i religii u wielu znanych osób bywa odmienne, ale przede wszystkim najważniejsza dla wszystkich jest rodzina.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także