Blisko ludziAgata Młynarska wyprowadziła się z Polski. Tak teraz żyje

Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. Tak teraz żyje

Agata Młynarska mieszka w Hiszpanii
Agata Młynarska mieszka w Hiszpanii
Źródło zdjęć: © ONS
09.03.2021 09:12

Agata Młynarska zmieniła swoje życie o 180 stopni. Wyprowadziła się z Polski, a do jej rodziny dołączył nowy członek - pies adoptowany z lokalnego schroniska. I choć z początku wydawało się, że wyjazd do słonecznej Hiszpanii to jedynie dłuższe wakacje podyktowane sytuacją epidemiologiczną, to wygląda jednak na to, że dziennikarka planuje zostać tam z mężem już na dobre.

Kiedy w październiku 2020 r. Agata Młynarska pojechała do Hiszpanii, miała spędzić tam tylko dwa tygodnie. Jej mąż skończył tam wówczas studia, co pewnie było świetnym powodem do urządzenia sobie zasłużonych wakacji. Czas jednak mija, a dziennikarka i jej partner dalej nie wracają do Polski. Zostaną w Hiszpanii już na stałe? Wiele na to wskazuje!

"Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu?" – brzmi wpis Młynarskiej sprzed kilku dni, w którym wyjaśnia powody swojej decyzji o zostaniu w Hiszpanii na dłużej.

Lada moment minie aż sześć miesięcy odkąd małżeństwo jest razem zagranicą. Nic więc dziwnego, że przez te czas para zdążyła się już nieźle urządzić: wynająć mieszkanie, a nawet powitać w swojej rodzinie nowego członka - psa, którego adoptowała z lokalnego schroniska.

W domu Przemysława i Agaty dominują beże i szarości, meble są wykonane z jasnego drewna i wikliny. Najważniejszym miejscem jest jednak salon z wygodną kanapą i poduszkami. Całość jest urządzona w prawdziwie hiszpańskim stylu i naprawdę robi wrażenie!

Wszystko wskazuje na to, że Agata Mynarska i jej mąż Przemysław na dobre zadomowili się w Hiszpanii. Fani dziennikarki mają jednak cały czas nadzieję, że małżeństwo zdecyduje się jednak jeszcze na powrót do Polski.

Źródło artykułu:WP Kobieta