Trwa ładowanie...
d20b3qm

Agata Młynarska z synami na okładce. Mówią o swoim dzieciństwie

Agata Młynarska udzieliła z synami obszernego wywiadu "Vivie". "Jeśli kiedyś wydawało mi się, że chciałbym mieć inną mamę, popełniłem błąd" – powiedział starszy syn prezenterki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska ma dwóch synów
Agata Młynarska ma dwóch synów (ONS.pl)
d20b3qm

Agata Młynarska ma 54 lata. Prezenterka była trzykrotnie zamężna. Owocem jej dziesięcioletniego związku z Leszkiem Kieniewiczem jest dwóch synów – Tadeusz i Stanisław. W najnowszym numerze magazynu "Viva" przeczytać można rozmowę z Młynarską oraz jej synami.

Okazuje się, że posiadanie znanej matki nie zawsze jest łatwe. Starszy syn prezenterki Stanisław zdradził, że dorastając, miał poczucie, że wychowuje go wielka gwiazda.

d20b3qm

"Zawsze mi to ciążyło. A Tadzikowi nie. Bo on nie przywiązywał do tego wielkiej wagi. Natomiast ja zawsze zazdrościłem ludziom mającym normalny dom (...) Wydawało mi się, że inni ludzie muszą mieć lepiej niż my. Bo jest spokojnie, bezpiecznie, i przewidywalne" – powiedział Stanisław.

Starszy syn Młynarskiej dodał, że mama interesowała się dziećmi falowo, przez co mogli czuć się mało stabilnie.

"Dom był ważny, a za chwilę skupiałaś się na pracy. I potem znowu wracałaś do nas. Dopiero teraz, jako dorosły człowiek, zmieniam zdanie. Wybaczyłem ci, że nie byłaś taką zwyczajną mamą, że po prostu dużo pracowałaś i że ta praca była twoją pasją. A myśmy wtedy nie bardzo to rozumieli" – powiedział do matki.

d20b3qm

Wszystko wskazuje na to, że dziś Stanisław rozumie już pasję Młynarskiej. Zapytany o to, jaką matką była prezenterka, odpowiedział, że wspaniałą.

"Jeśli kiedyś wydawało mi się, że chciałbym mieć inną mamę, popełniłem błąd" – podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d20b3qm

Podziel się opinią

Share
d20b3qm
d20b3qm