Trwa ładowanie...

Agata Młynarska z synami na okładce. Mówią o swoim dzieciństwie

Agata Młynarska udzieliła z synami obszernego wywiadu "Vivie". "Jeśli kiedyś wydawało mi się, że chciałbym mieć inną mamę, popełniłem błąd" – powiedział starszy syn prezenterki.

Share
Agata Młynarska z synami na okładce. Mówią o swoim dzieciństwie
Źródło: ONS.pl
d3nqoqk

Agata Młynarska ma 54 lata. Prezenterka była trzykrotnie zamężna. Owocem jej dziesięcioletniego związku z Leszkiem Kieniewiczem jest dwóch synów – Tadeusz i Stanisław. W najnowszym numerze magazynu "Viva" przeczytać można rozmowę z Młynarską oraz jej synami.

Okazuje się, że posiadanie znanej matki nie zawsze jest łatwe. Starszy syn prezenterki Stanisław zdradził, że dorastając, miał poczucie, że wychowuje go wielka gwiazda.

"Zawsze mi to ciążyło. A Tadzikowi nie. Bo on nie przywiązywał do tego wielkiej wagi. Natomiast ja zawsze zazdrościłem ludziom mającym normalny dom (...) Wydawało mi się, że inni ludzie muszą mieć lepiej niż my. Bo jest spokojnie, bezpiecznie, i przewidywalne" – powiedział Stanisław.

d3nqoqk

Starszy syn Młynarskiej dodał, że mama interesowała się dziećmi falowo, przez co mogli czuć się mało stabilnie.

"Dom był ważny, a za chwilę skupiałaś się na pracy. I potem znowu wracałaś do nas. Dopiero teraz, jako dorosły człowiek, zmieniam zdanie. Wybaczyłem ci, że nie byłaś taką zwyczajną mamą, że po prostu dużo pracowałaś i że ta praca była twoją pasją. A myśmy wtedy nie bardzo to rozumieli" – powiedział do matki.

Wszystko wskazuje na to, że dziś Stanisław rozumie już pasję Młynarskiej. Zapytany o to, jaką matką była prezenterka, odpowiedział, że wspaniałą.

d3nqoqk

"Jeśli kiedyś wydawało mi się, że chciałbym mieć inną mamę, popełniłem błąd" – podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3nqoqk

Podziel się opinią

Share
d3nqoqk
d3nqoqk