GwiazdyAgnieszka "Aggie" Lal kusi. Prezenterka pokazała willę w której powstaje program

Agnieszka "Aggie" Lal kusi. Prezenterka pokazała willę w której powstaje program

Agnieszka "Aggie" Lal
Agnieszka "Aggie" Lal
Źródło zdjęć: © Instagram
30.06.2021 07:13

W Hiszpanii trwają nagrania do polskiej edycji programu randkowego, w którym uczestnikami będą homoseksualni mężczyźni. Program poprowadzi Agnieszka "Aggie" Lal, która ostatnio na swój profil na Instagramie wrzuciła specjalne nagranie, pokazujące miejsce, w którym powstaje produkcja.

Agnieszka "Aggie" Lal na swój profil na Instagramie wrzuciła krótkie nagranie z miejsca, w którym powstają zdjęcia do programu, który prowadzi. W wideo pokazała się w skąpym kostiumie kąpielowym, kusząc ... jabłkiem.

– Cóż za poranek? - napisała pod postem prezenterka.

Komentarze fanów

Pod video pojawiło się sporo komentarzy od zachwyconych fanów i fanek "Aggie".

- Oglądam w kółko, bo nie wiem czy naprawdę ugryzłaś jabłko.

- Śliczna.

- Przepiękna.

- Totalnie warto wstać wcześnie dla takiego miejsca. Baw się dobrze – piszą pod postem fani prezenterki.

Kim jest Agnieszka Lal?

Agnieszka Lal może jako nastolatka występowała w kultowym programie "Rower Błażeja", ale gdy skończyła 18. rok życia, postanowiła porzucić telewizję i przeprowadzić się na drugi koniec świata.

- Ledwo mówiłam po angielsku, gdy poleciałam do Australii. Miałam 18 lat i zupełnie nie mogłam zrozumieć tego, co do mnie mówią. Płakałam, byłam przerażona, ale jakoś sobie poradziłam - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem dziendobry.tvn.pl.

Jednak szybko pokochała poznawanie innych kultur i zaczęła intensywnie podróżować. Wyjazdy połączyła z prowadzeniem bloga, a dzisiaj wiele osób kojarzy ją właśnie jako autorkę strony "Travel In Her Shoes".

Niedługo Agnieszka Lal zyska jeszcze większą popularność i sprawdzi się w nowej roli, ponieważ poprowadzi program, który z pewnością wywoła dużo emocji.

"Finding Prince Charming" to program stworzony w Stanach Zjednoczonych, który doczekał się polskiej edycji. Grupa 13 gejów będzie rywalizować o względy tzw. księcia, który, tak samo jak oni, szuka miłości. Wszyscy uczestnicy będą zamknięci w luksusowej willi na terenie Hiszpanii.

Agnieszka Lal przekonuje, że format ma na celu walkę z krzywdzącymi stereotypami na temat osób LGBTQ+.

- Będziemy się starali z tym walczyć i pokazać, że niezależnie od tego, jaka jest twoja orientacja seksualna, każdy chce kochać, każdy chce być szczęśliwy, być w związku, przytulić się do kogoś - powiedziała dla dziendobry.tvn.pl.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta