GwiazdyAgnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Zdradziła swoje marzenie

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Zdradziła swoje marzenie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Źródło zdjęć: © AKPA
18.01.2021 12:00, aktualizacja: 03.03.2022 07:08

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz drugi zostaną rodzicami. Aktorka pochwaliła się dobrą nowiną, a przy okazji zdradziła, czy chciałaby mieć kolejną córkę, czy jednak synka.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się w mediach społecznościowych dobrą nowiną. Aktorka znana z roli Bożenki w serialu "Klan" ogłosiła, że jest w ciąży. Wraz ze swoim mężem Maciejem Pelą spodziewają się drugiego dziecka. Pod koniec lipca 2019 rok na świat przyszła ich pierwsza pociecha - Emilka. Teraz rodzina znów się powiększy.

Kaczorowska ma ciche marzenie

Od jakiegoś czasu krążyły plotki, że prawdopodobnie Kaczorowska jest w ciąży. Ona jednak nie chciała komentować sprawy, ponieważ uważa, że pytania o błogosławiony stan są zdecydowanie nie na miejscu i jest to prywatna sprawa każdej kobiety. Jednak nadszedł wreszcie moment, gdy Agnieszka postanowiła potwierdzić doniesienia portali plotkarskich. W poniedziałkowy poranek opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię z ukochanym mężem. W opisie zawiadomiła, że nim dobije trzydziestki, będzie już mamą dwójki maluchów.

"Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-tki będę mieć dwójkę dzieci... Uważajcie, o czym marzycie, drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z Maćkiem drugiego dziecka" - napisała Kaczorowska. Gwiazda dodała, że planowała poczekać jeszcze kilka tygodni z tą informacją, jednak spekulacje mediów nakłoniły ją do szybszego ogłoszenia tej radosnej wiadomości.

Aktorka w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że wraz z mężem nie poznali jeszcze płci dziecka. Jednak nie ukrywa, że ma pewne skryte marzenie co do tego, czy wolałaby mieć kolejną córkę, czy jednak tym razem chłopca.

"Czekamy, aż poznamy płeć i wtedy będziemy myśleć intensywnie nad imieniem. Ja trochę po cichu marzę o chłopcu... ale jeśli będzie druga dziewczyna, też będziemy szczęśliwi" - powiedziała Kaczorowska.

Źródło artykułu:WP Kobieta