SamodbałośćAgnieszka Kaczorowska-Pela odsłoniła brzuch. "Widać, że po dwóch ciążach"

Agnieszka Kaczorowska-Pela odsłoniła brzuch. "Widać, że po dwóch ciążach"

Agnieszka Kaczorowska mówi o akceptacji ciała
Agnieszka Kaczorowska mówi o akceptacji ciała
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

22.11.2021 20:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska nie tak dawno temu urodziła drugie dziecko. Cztery miesiące później zdecydowała się pokazać swój nieidealny brzuch. Opowiedziała również o wpływie ciąży na ciało.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła drugą córkę, Gabrysię. Aktorka chętnie dzieli się różnymi przemyśleniami oraz rodzinnymi fotografiami na Instagramie. Ostatnio zdecydowała się na wpis, który mówi o emocjach, jakie siedzą w głowie świeżo upieczonej mamy. Motywem przewodnim postu było ciało kobiety po ciążach.

Agnieszka Kaczorowska-Pela rozmyśla o brzuchu po dwóch ciążach. Pokazała zdjęcie

Aktorka bardzo szybko wraca do formy, choć, jej zdaniem, po brzuchu widać, że dwa razy była w ciąży.

- Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko, co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. Możliwe, że przyjdzie na taki trening odpowiedni czas… jeszcze nie teraz (pis. oryg.) - rozpisuje się na Instagramie Kaczorowska.

Cały pomysł na te słowa miał początek w tym, co pojawia się w prywatnych wiadomościach od fanów. Pani Agnieszka przyznała, że wiele osób dopytuje, jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach. Sama gwiazda twierdzi, że to nie robienie formy w chwili obecnej jest dla niej najważniejsze.

"Dla mnie najważniejsze są emocje"

Aktorka i tancerka wyjaśnia, że uczucia grają w tek chwili pierwsze skrzypce, a wszystko inne schodzi na dalszy plan. W tej chwili Kaczorowskiej-Peli towarzyszą spokój, wdzięczność, akceptacja oraz radość. Jak zapewnia - wszystko prawdziwe i prosto z serca.

- Akceptacja to nie brak dbałości o siebie. Akceptacja to również nie tęsknota za ciałem sprzed ciąży. Akceptacja to podstawa zmiany. "Tak też jest OK" to zdanie, które mnie na pewnym etapie życia nauczyło akceptacji i zrobiło przestrzeń na to, aby móc słuchać swojego ciała i podążać za jego potrzebami - tłumaczy celebrytka.

Kochajmy swoje ciała!

Pani Agnieszka w poście kilka razy podkreśla, że najważniejsza jest akceptacja swojego ciała. Zaznacza również, aby zawsze pamiętać o tym, że trzeba o siebie odpowiednio zadbać - podstawą są regularne badania nie tylko w trakcie, lecz także i po ciąży.

- Kochane Kobiety, z szacunkiem, uważnością, dbałością, miłością i spokojem podejdźcie do swojego ciała. Pomijając wszelkie wyrzuty sumienia, a włączając wdzięczność - energię dająca największe dobrodziejstwa. Ciało wam się odwdzięczy, to pewne - zaznacza.

Zgadzacie się z nią?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także