GwiazdyAgnieszka Włodarczyk jest w Dubaju. Zdradziła, czym się tam zajmuje

Agnieszka Włodarczyk jest w Dubaju. Zdradziła, czym się tam zajmuje

Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą (AKPA)
Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą (AKPA)
06.01.2022 15:54

Agnieszka Włodarczyk wraz z partnerem i półrocznym synkiem przebywają aktualnie w Dubaju. Aktorka zaznacza jednak, że nie są wyłącznie na wakacjach i dodaje: "jeśli spytacie, czym jest dla mnie luksus, odpowiem, że to czas, który mogę spędzić z najbliższymi".

Agnieszka Włodarczyk niespełna pół roku temu została mamą. Milan jest owocem związku aktorki i sportowca Roberta Karasia. Zakochani wraz z dzieckiem korzystają z życia i oddają się licznych podróżom. Ich ostatnim przystankiem jest Dubaj. Według doniesień celebrytki, nie jest to jednak czas wakacji.

Pobyt w Dubaju według Agnieszki Włodarczyk

"Nie jesteśmy na wakacjach, to znaczy ja trochę jestem, no bo jednak nie chodzę do 'normalnej' pracy, ale Robert pracuje tu na pełnych obrotach. Zawsze rano jemy wspólnie śniadanie, a potem idziemy na basen popatrzeć, jak tatuś pływa. Niby rutyna, ale dla nas to istny raj, że możemy być tak blisko siebie. Wszyscy czerpiemy z tego ogromną radość i siłę. Jeśli spytacie, czym jest dla mnie luksus, odpowiem, że to czas, który mogę spędzić z najbliższymi. Każdego dnia mały robi coś nowego. Nie chcę, żeby cokolwiek mi umknęło" - zwierza się na Instagramie Włodarczyk.

Komentarze internautów

Słowa aktorki (od kilku lat również influencerki) spotkały się z czułymi reakcjami internatów. "Zazdroszczę wam, te wasze przeprowadzki na chwile urozmaicają IG. Są zawsze nowe storki i piękne miejsca, a wy bądźcie razem, gdziekolwiek chcecie. Pozdrawiam i chciałabym troszkę więcej relacji z Dubaju" - zachwyca się jeden z nich.

"Super! Bardzo lubię wszystkie pani relacje i posty, bo są takie... ludzkie! Po prostu! Życzę najwięcej wspólnych, radosnych i takich zwyczajnych, a jednocześnie cudownych chwil" - rozpływa się kolejny. "Bardzo dużo ciepła jest w tobie, Aga. Buziaki dla ciebie i chłopaków" - komentuje inny.

Partner Agnieszki Włodarczyk

Przypomnijmy, że Robert Karaś to 31-letni triathlonista, który w 2019 r. zdobył mistrzostwo świata w zawodach Triple Ultra Triathlon. W rozmowie z "Business Insider" zdradził, że sport to nieodłączny element jego każdego dnia:

- Zawsze rano mam zaplanowany trening pływacki, na którym pokonuję około cztery i pół kilometra. Później idę na trening rowerowy, który średnio trwa trzy godziny. I na koniec trening biegowy. Biegam około 18-18 kilometrów na jednym treningu. Bardzo rzadko 20-25 kilometrów. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu mam symulację wyścigu na skróconych odcinkach i dwa razy w tygodniu trening siłowy.

Instagramowy profil Agnieszki Włodarczyk obserwują w tym momencie ponad 274 tys. użytkowników. Aktorka może więc śmiało nazywać się influencerką. Tą pracę można zaś wykonywać z każdego zakątka na świecie. Wystarczy mieć tylko dostęp do internetu...

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.