GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak cieszy się latem w Polsce. Nie zamierza nigdzie wyjeżdżać

Agnieszka Woźniak-Starak cieszy się latem w Polsce. Nie zamierza nigdzie wyjeżdżać

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

11.07.2021 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak potrafi docenić uroki lata w Polsce i w sezonie urlopowym rezygnuje z zagranicznych podróży na rzecz korzystania z piękna własnej ojczyzny. Prezenterka docenia naturę.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną ze współprowadzących w programie "Dzień Dobry TVN". Prezenterka powróciła do pracy po ponad rocznej przerwie od telewizji. Powodem, dla którego wycofała się z mediów, była osobista tragedia.

W sierpniu 2019 roku jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Mężczyzna wypłynął w nocy motorówką i podczas gwałtownego skrętu wypadł za burtę. Niestety zginął na miejscu.

Agnieszka Woźniak-Starak załamała się po stracie ukochanego. Nic dziwnego, pobrali się trzy lata wcześniej i cały czas łączyło ich płomienne uczucie. Prezenterka postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy i życia publicznego.

Dzielna babka

Odpoczynek dobrze jej zrobił, ponieważ obecnie świetnie sprawdza się w roli prowadzącej jednego z najpopularniejszych programów śniadaniowych w telewizji oraz chętnie podkreśla, jak bardzo docenia życie.

"Pora na wakacje. Nie wiem, jak wy, ale ja nie lubię latem wyjeżdżać z Polski. Tu jest tak pięknie, a nasze lato trwa tak krótko, że bardzo chętnie wykorzystam każdy ciepły dzień. Bociany chyba mają podobnie" - napisała na swoim koncie na Instagramie pod fotografią, na której widać, że cieszy się i docenia uroki życia.

Agnieszka Woźniak-Starak to dzielna babka i może być wzorem dla wielu kobiet, które doświadczyły tragedii w swoim życiu. Gdyby nie tragedia sprzed dwóch lat, to prawdopodobnie spędzałaby ten weekend z ukochanym mężem, świętując jego urodziny. Piotr Woźniak-Starak skończyłby 10 lipca 41 lat.

Dziennikarka wie, że nie zawsze mamy wpływ na to, co przyniesie los, dlatego cieszy się z życia, jednocześnie pielęgnując pamięć o osobie, która była jej najbliższa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także