Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska-Karpiel uprawiają skitouring. To najgorętszy sport tej zimy

Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska-Karpiel uprawiają skitouring. To najgorętszy sport tej zimy

Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska-Karpiel uprawiają skitouring. To najgorętszy sport tej zimy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
03.01.2020 08:58, aktualizacja: 03.01.2020 11:04

Paulina Krupińska-Karpiel i Agnieszka Woźniak-Starak mają nowe hobby. Wkrótce do miłośniczek tej aktywności dołączy również Anna Lewandowska. Skitouring to najgorętszy trend tej zimy wśród gwiazd.

Każdy z nas ma zapewne długą listę postanowień noworocznych. Zrzucenie zbędnych kilogramów, rozwijanie zainteresowań, wprowadzenie zdrowych nawyków do swojego codziennego życia, to plany, które pojawiają się u wielu Polaków. Paulina Krupińska-Karpiel i Agnieszka Woźniak-Starak już od nowego roku zaczęły wprowadzać je w życie.

Paulina Krupińska-Karpiel i Agnieszka Woźniak-Starak przywitały 2020 rok, próbując swoich sił w nieznanej im dotychczas aktywności – skitouringu. Krupińska-Karpiel na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z tego dnia.

Skitouring – nowy trend wśród gwiazd

Skitouring to jedna z odmian narciarstwa pozatrasowego. Od tradycyjnego narciarstwa różni się przede wszystkim sprzętem. Praktykujący skitouring muszą wyposażyć się w narty z fokami oraz specjalnymi wiązaniami z ruchomą piętką.

Osoby, które wybrały ten sport, zjeżdżają dzikimi trasami, zasypanymi świeżym śniegiem i nieprzygotowanymi pod typowego turystę. Z pewnością wymaga to odwagi.

Paulina Krupińska-Karpiel na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z tej aktywności. "Nowy rok zaczynam od nowej aktywności – skitouring. Próbował ktoś kiedyś?" – napisała pod nim. Jako pierwsza odpowiedziała w komentarzu Anna Lewandowska, która wyznała, że za kilka miesięcy ma w planach wprowadzenie tego sportu do swojego życia.

Krupińska-Karpiel skomentowała również post Agnieszki Woźniak-Starak, która opublikowała zdjęcie kilka godzin przed nią. "Było mega" – napisała. Natomiast Woźniak-Starak wyznała, że skitouring to jej nowa pasja i kolejny powód by pozostać w górach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl