ModaAgnieszka Woźniak-Starak lansuje styl jeździecki. Ta kurtka to strzał w dziesiątkę

Agnieszka Woźniak-Starak lansuje styl jeździecki. Ta kurtka to strzał w dziesiątkę

Agnieszka Woźniak-Starak lansuje styl jeździecki
Agnieszka Woźniak-Starak lansuje styl jeździecki
Źródło zdjęć: © AKPA
10.10.2022 09:46

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku miesięcy swój wolny czas spędza w stajni. Jazda konna jest jej ogromną pasją, która łączy się z miłością do zwierząt. Jednocześnie dziennikarka zmieniła nieco styl ubioru, gdyż strój jeździecki stał się dla niej niemalże tym noszonym na co dzień. Ostatnio Woźniak-Starak wybrała się na event do stadniny Hubertus w Gałkowie. Rolę główną w jej stylizacji odegrała aksamitna kurteczka.

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich miesiącach każdą wolną chwilę spędzała w swoim domu na Mazurach, gdzie może złapać oddech i odpocząć od warszawskiego zgiełku.

"Bardzo dbam o to, żeby mieć w życiu taką absolutnie swoją przestrzeń. To mój świat, mój matrix, który sobie stworzyłam, do którego niewiele osób ma dostęp. Praca w telewizji to jest jedno, ja tu wpadam, bardzo to lubię, jest bardzo przyjemnie. Życia bym za to nie oddała nigdy, bo wiem, że życie jest zupełnie gdzie indziej" – powiedziała jakiś czas temu serwisowi Pudelek. 

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera ulubioną stadninę koni

Dla Agnieszki Woźniak-Starak przyjemność spędzania wolnych od pracy dni na Mazurach jest jeszcze większa, ponieważ dziennikarka kupiła sobie konia i powróciła jeździectwa. Na jej Instagramie widać, że owej pasji oddaje się bez reszty, gdy tylko może oderwać się od obowiązków zawodowych. Ostatnio uczestniczyła w wydarzeniu zorganizowanym przez stadninę Hubertus, należącą do Karoliny Ferenstein-Kraśko. 

Styl jeździecki Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w Gałkowie w stroju jeździeckim, który idealnie sprawdziłby się również na co dzień, szczególnie jesienią. Dziennikarka postawiła na czarne getry z delikatnym wzorem, do których dobrała czarne oficerki. Jednak główną rolę w tej stylizacji odegrała aksamitna kurtka w bordowym kolorze. To eleganckie okrycie wierzchnie było strzałem w dziesiątkę. Woźniak-Starak po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najlepiej ubranych znanych Polek. 

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją w Gałkowie
Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją w Gałkowie © AKPA | AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak w stroju jeździeckim
Agnieszka Woźniak-Starak w stroju jeździeckim © AKPA | AKPA

Looki Agnieszki Woźniak-Starak inspirowane stylem jeździeckim są prawdziwym hitem na jesień. Jakiś czas temu dziennikarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym ubrana jest w brązową bluzkę, krótką marynarkę z mocno zarysowanymi ramionami, obcisłe dżinsy z wysokim stanem oraz kozaki. 

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.