Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała mocny plakat. Odnosi się do obecnej sytuacji

Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła uwagę na to, co dzieje się na Ukrainie. Atak Rosji, do którego doszło dzisiaj nad ranem, nie pozostawia złudzeń. Dziennikarka w kilku słowach wsparła obywateli zaatakowanego państwa. Na Instagramie Woźniak-Starak pojawiła się również wymowna ilustracja.

Agnieszka Woźniak-Starak w mocnym wpisie o ostatnich wydarzeniach Agnieszka Woźniak-Starak w mocnym wpisie o ostatnich wydarzeniach Źródło: Instagram, fot: Agnieszka Woźniak-Starak
d4edtl9
d4edtl9

Agnieszka Woźniak-Starak wyraziła swój niepokój o to, co obecnie dzieje się na wschodzie Europy. Prezenterka podkreśliła również, że wspiera mieszkańców zaatakowanej Ukrainy. Od godziny czwartej nad ranem stało się to, czego obawiali się obywatele wielu europejskich państw. Granice niezależnego, wolnego państwa zostały przekroczone przez rosyjskie wojsko.

Agnieszka Woźniak-Starak nie kryje emocji

Sytuacja na Ukrainie sprawia, że coraz więcej osób z niepokojem patrzy w przyszłość. Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że również przejmuje się bieżącymi wydarzeniami.

d4edtl9

"Czy doczekamy kiedyś spokoju na świecie?" - stawia pytanie na Instagramie.

W najnowszym wpisie dziennikarki pojawiła się również bardzo wymowna ilustracja. Autor plakatu przedstawił wizerunek Władimira Putina połączony z postacią innego dyktatora, Józefa Stalina, byłego premiera ZSRR.

"Putinie, zabierz ręce od Ukrainy!" - głosi napis pod przedstawionymi postaciami.

Post wywołał liczne reakcje wśród internautów.

d4edtl9

"Serce pęka, patrząc na to co się dzieje";

"Strach i niepewność";

"Jestem zdruzgotana" - czytamy wśród licznych komentarzy, pozostawionym pod wpisem Agnieszki Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera Ukrainę

Na InstaStories dziennikarki pojawiło się krótkie nagranie wideo, podczas którego Woźniak-Starak w paru słowach odniosła się do ostatnich wydarzeń.

d4edtl9

- Zaraz zaczynamy program. Musieliśmy go nieco zmienić. Oczywiście nikt nie spodziewał się, że będziemy go zaczynać w takich okolicznościach, że spełni się największy horror i najgorszy scenariusz. Dzisiaj wszyscy myślami jesteśmy z Ukrainą. Jest to szokujące, przerażające, nieakceptowalne - mówi Agnieszka Woźniak-Starak tuż przed rozpoczęciem emisji "Dzień Dobry TVN".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Stan wojenny na Ukrainie. Rosja zaatakowała

d4edtl9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4edtl9