GwiazdyAgustin Egurrola zarwał noc z powodu dziecka. Choreograf pokazał, jak wyglądał rano

Agustin Egurrola zarwał noc z powodu dziecka. Choreograf pokazał, jak wyglądał rano

Agustin Egurrola
Agustin Egurrola

28.04.2021 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola niedawno po raz drugi został ojcem. Opieka nad niemowlakiem nie należy do najłatwiejszego zadania, o czym zdążył się już dobitnie przekonać. Najnowsze zdjęcie idealnie pokazuje, jak czuje się rodzic po nieprzespanej nocy.

Agustin Egurrola to jeden z najpopularniejszych choreografów tanecznych w Polsce. To on odpowiadał przez wiele lat za układy taneczne w programie "Taniec z Gwiazdami", a obecnie jest jurorem w programie "Dance, Dance, Dance". Ponadto prowadzi własną szkołę tańca.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Prywatne życie Egurroli również jest wypełnione wieloma obowiązkami. Ostatnio najważniejszym jest syn. Mały Oscar jest owocem miłości z tajemniczą Dianą, którą Agustin poślubił w 2020 roku. Para poznała się dzięki tancerce Lence Klimentowej, która zorganizowała niezobowiązujące spotkanie.

"Z Lenką i Jankiem byliśmy na koncercie Beyoncé, a potem poszliśmy do Teatro Cubano. Tam dołączyła do nas Diana. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydała mi się taka delikatna i skromna. Przetańczyliśmy całą noc, choć widziałem, że była wyraźnie przerażona moim zaproszeniem do tańca. Ale była dzielna i sobie świetnie radziła” - wyjawił w rozmowie z Vivą.

Na początku marca przyszedł na świat ich syn. Pierwsze tygodnie z dzieckiem są szczególnie trudne i wymagają od rodziców wielu poświęceń. Choreograf dzielnie opiekuje się Oscarem i nie ukrywa, że czuje się zmęczony.

Po ostatniej nieprzespanej nocy miał wyraźnie podkrążone oczy i popuchniętą twarz. "Z serii samo życie. Nie pospaliśmy dzisiaj" - wyznał pod fotografią zrobioną o poranku.

"Mam obecnie ten sam stan, ale czasami mam wrażenie, że ten stan nas wzmacnia i pokazuje, ile potrafimy zrobić dla naszych dzieci. O poranku jak gdyby nigdy nic wstajemy, tulimy, karmimy, tańczymy, a kiedy w dzień śpią, pracujemy, sprzątamy, zamiast spać" - skomentowała jedna z internautek.

Oscar to drugie dziecko Agustina Egurroli. Z tancerką Niną Tyrką ma córkę Carmen.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)