GwiazdyAleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Jedna rzecz nie daje jej spokoju: ''Czy ktoś jeszcze tak ma?''

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Jedna rzecz nie daje jej spokoju: ''Czy ktoś jeszcze tak ma?''

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Jedna rzecz nie daje jej spokoju: ''Czy ktoś jeszcze tak ma?''
Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Jedna rzecz nie daje jej spokoju: ''Czy ktoś jeszcze tak ma?''
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

10.08.2021 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Domańska potwierdziła, że jest w ciąży! Aktorka zrobiła to w nietypowy sposób, prosząc internautki o rady. ''Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja ciebie. Czy zawsze zostanę już taka?'' — zastanawia się.

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę

Aktorka zrezygnowała z informowania świata o ciąży w najbardziej popularny sposób, czyli poprzez opublikowanie zdjęć z sesji z brzuszkiem i postawiła na nietypowe rozwiązanie. Można odnieść wrażenie, że o swoim stanie wspomniała mimochodem, zapewne nie chcąc robić z tego sensacji.

Nie mam nic do powiedzenia. Nic. Zero. Zero weny. Zero kreatywności. Naaaadaaaaa. Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając aż ten moment minie. No bo minie myślałam wtedy, MINIE. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam więc przyszedł czas. Ale LUDZIE JEDYNI ON NIE MIJA rozpoczyna swój wpis.

Dopiero pod koniec zdradziła, że czuje się tak, od kiedy jest w ciąży, tym samym potwierdzając trwające od dawna spekulacje.

CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej.

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać, a o komentarze pokusiły się także znane osobistości.

— Wiadomix że w ciąży tak jest. Do dziś pamiętam słowa mojej terapeutki kiedy byłam pierwszy raz w ciąży "energia jest gdzie indziej". Simple as that. Gorzej, że ja mam doświadczenie, że to nie wraca. Albo raczej, że wraca w zupełnie innej postaci. Nieznanej i niezbadanej, czyli trudniejszej jakby nie patrzeć. Nowa normalność — napisała Aleksandra Hamkało.

— Oczywiście, ze ciąża — zapewniła Lara Gessler.

— Tworzenie człowieka jest bardzo twórcze i kreatywne napisała Kamila Kamińska, która sama niedawno została mamą.

Wiadomość przekazała na własnych warunkach

Domańska chroni swojej prywatności i nie przepada za pokazywaniem szczegółów z życia osobistego w mediach. O jej ciąży plotkowano już kilka miesięcy temu, jeden z portali jeszcze w kwietniu dowiedział się, że koledzy z planu gratulują Aleksandrze.

— Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu "Mecenas Porada", gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą — powiedział Plotkowi jeden z pracowników produkcji serialu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także