GwiazdyAnna Lewandowska w nowym wydaniu. Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Anna Lewandowska w nowym wydaniu. Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Anna Lewandowska zaskakuje
Anna Lewandowska zaskakuje
AKPA
17.02.2022 21:58

Anna Lewandowska niewątpliwie kocha modę, ale zazwyczaj stawia na klasyczne i stonowane stylizacje. Tym razem żona najlepszego polskiego piłkarza postanowiła wszystkich bardzo zaskoczyć. Spójrzcie tylko na te tatuaże!

Anna Lewandowska po raz kolejny podzieliła internautów. Bizneswoman opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym wprost nie przypomina siebie. A to wszystko za sprawą licznych i bardzo odważnych tatuaży na jej ciele.

Odważna metamorfoza Anny Lewandowskiej

"Lubicie mnie w takiej wersji?" - żartobliwie zastanawia się żona Roberta Lewandowskiego. Na co fani gwiazdy zareagowali niemal natychmiast. "Broń boże. Ma pani takie piękno ciało. Dlaczego by je kaleczyć?" - komentuje jeden z nich.

"Tatuaże są super, ale jak dla mnie troszkę za dużo. Sama mam jeden, na razie wystarczy" - informuje fanka Lewandowskiej. "Pani ma ładną skórę i chyba lubi się pani taką, jaką pani jest. Natura i minimalizm tworzą piękno i elegancję" - podsumowuje inna.

Nie ulega wątpliwości, że część internautów nabrała się na tatuaże sportsmenki. My uspokajamy, to tylko internetowe filtry "upiększające". Niemniej jednak przyznajemy, że w tatuażach czy bez, Anna Lewandowska wygląda zjawiskowo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl