GwiazdyAmal Clooney podjęła ważną decyzję. Obawia się reakcji George’a

Amal Clooney podjęła ważną decyzję. Obawia się reakcji George’a

Amal chce spróbować swoich sił w branży modowej
Amal chce spróbować swoich sił w branży modowej
Źródło zdjęć: © Getty Images
31.08.2022 11:56, aktualizacja: 31.08.2022 13:03

Amal, żona George’a Clooneya, miała podjąć ważną, życiową decyzję. Jak zareaguje na nią jej mąż? Według jednego z tabloidów kobieta waha się właśnie ze względu na niego. "Myślę, że byłby dumny" - stwierdza jednak informator bliski słynnemu aktorowi.

Amal Clooney jest prawniczką uznaną na arenie międzynarodowej. Ma na swoim koncie doświaczenie w sądach międzynarodowych w Hadze, chociażby w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości oraz Międzynarodowym Trybunale Karnym. Specjalizuje się w prawie międzynarodowym, a także w prawach człowieka.

Amal Clooney marzy o projektowaniu ubrań. "Uwielbia modę"

Jak informuje "New Idea", Amal Clooney marzy o tym, aby spróbować swoich sił w branży ekskluzywnej mody. Okazuje się, że żona hollywoodzkiego gwiazdora ma otwarte drzwi do współpracy m.in. z takimi markami jak Louis Vuitton czy Armani.

"Amal uwielbia modę i dosyć długo ignorowała prośbę o współpracę z największymi europejskimi domami projektowymi" – informuje źródło tabloidu.

Żona Clooneya ma obawiać się jedynie zdania George’a na temat swojej zmiany. Jak czytamy, "jest aż nazbyt świadoma, że George zakochał się w niej, ponieważ była inna". "Stanie się twarzą domu mody, może być zbyt blisko jego świata. Z tego powodu nadal się waha" - podkreśla "New Idea".

Amal Clooney zdaje sobie również sprawę z tego, że George "będzie się martwić, że będzie wiele krytyki tylko dlatego, że jest kolejną sławną osobą, która myśli, że może zostać projektantem".

Tabloid powołuje się jednak na bliskiego Clooneyowi informatora, który mówi, że Amal mogłaby być zaskoczona reakcją męża na swoją zmianę zawodową. Sugeruje, że George byłby na nią otwarty i podkreśla, że mężczyzna lubi jej wyczucie stylu oraz zachwala wśród znajomych jej zdolności. "Myślę, że byłby dumny" – czytamy w "New Idea"

George Clooney i Amal poznali się we Włoszech. Wybuchło między nimi wielkie uczucie

George Clooney poznał Amal Alamuddin, prawniczkę o libańskich korzeniach, podczas pobytu we Włoszech. Kobieta została zaproszona razem z przyjacielem do domu Clooneya nad jeziorem Como.

"Pomyślałem, że jest fascynująca i genialna. Jej życie było niezwykle ekscytujące – klienci, których przyjmowała, i nadludzka praca, którą wykonywała. Zachwyciła mnie odkąd tylko ją zobaczyłem" - opowiadał aktor w wywiadzie dla "Vogue'a".

W 2014 roku zostali małżeństwem. Doczekali się dzieci - bliźniaków Elli i Aleksandra. "George przez długi czas wątpił, czy kiedykolwiek spotka bratnią duszę, o której zawsze marzył. Ale kiedy pojawiła się Amal, wszystko się zmieniło" - opowiadał przyjaciel pary.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta