Trwa ładowanie...
dbe0ib5

Amerykańska aktorka Andie MacDowell udostępniła zdjęcie posłanek lewicy

Zdjęcia posłanek lewicy z zaprzysiężenia Andrzeja Dudy obiegły świat. Niecodzienny pomysł polityczek przypadł wielu osobom do gustu. Ten gest solidarności z osobami LGBT+ doceniła Andie MacDowell, światowej sławy aktorka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andie MacDowell udostępniła fotografię posłanek Lewicy
Andie MacDowell udostępniła fotografię posłanek Lewicy (Getty Images)
dbe0ib5

Nadal wiele środowisk nie pogodziło się z wyborem większości Polaków co do osoby, która powinna pełnić urząd prezydenta. Widać to nie tylko po protestach i zastrzeżeniach składanych do sądu odnoście samych wyborów, ale również w mediach społecznościowych, czy nawet na zaprzysiężeniu.

Amerykańska aktorka Andie MacDowell udostępniła zdjęcie posłanek lewicy

Posłanki Lewicy podczas tego ważnego wydarzenia chciały pokazać swoją solidarność z osobami LGBT, które były obrażane podczas trwania kampanii Andrzeja Dudy. Na złożenie przysięgi przyszły z tęczową flagą, ale również same założyły sukienki, które układały się w ten symbol.

dbe0ib5

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk tego dnia na swoim profilu na Twitterze napisała: "My, posłanki Lewicy jesteśmy pod Sejmem. Będziemy na zaprzysiężeniu. Będziemy z tęczą i z przypomnieniem, że ludzie to ludzie. Równość to równość. Miłość to miłość. I jeszcze - że Polska jest dla wszystkich. Ktokolwiek byłby jej prezydentem".

Ich gest i fotografie sprzed sejmu obiegły sieć. Dotarły nawet do Andie MacDowell. Amerykańskiej aktorki, którą możemy kojarzyć z takich filmów jak, "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Rodzinka z piekła rodem". Gwiazda udostępniła zdjęcie Polek na swoim InstaStory.

 Instagram
(Instagram)

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbe0ib5

Podziel się opinią

Share
dbe0ib5
dbe0ib5