Blisko ludziAndrzej Piaseczny walczy z koronawirusem. Wsparła go Małgorzata Domagalik

Andrzej Piaseczny walczy z koronawirusem. Wsparła go Małgorzata Domagalik

Andrzej Piaseczny, Piasek
Andrzej Piaseczny, Piasek
Źródło zdjęć: © East News

17.03.2021 18:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny przyznał, że po dziesięciu dniach chorowania w domu, musiał pojechać do szpitala z uwagi na zakażenie koronawirusem i związane z tym dolegliwości. Wokalista jest podłączony do tlenu.

Piosenkarz opublikował w sieci nagranie z placówki medycznej. - Po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem znaleźć się w szpitalu – powiedział na wideo. Zaapelował również do fanów, aby przestrzegali zasad higieny i obostrzeń.

Andrzej Piaseczny jest hospitalizowany

Krótkie wideo z Andrzejem Piasecznym pojawiło się na Instagramie w środę. Widać na nim artystę siedzącego na szpitalnym łóżku i podłączonego do tlenu. Artysta mówi, że wolałby się nie pokazywać, ale robi to, aby uświadomić innych, że zakażenie koronawirusem to poważna choroba zagrażająca życiu. - Ale jest wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć – zauważył. Dodał, że nie spodziewał się, że zakażenie go tak doświadczy. Myślał, że zniesie je dużo lżej.

Dziennikarka Małgorzata Domagalik wsparła artystę

Na publikację wokalisty zareagowała dziennikarka Małgorzata Domagalik. Napisała: "Trzymaj się chłopie, walcz. Nie odwracajmy wzroku, nie udawajmy, że to nas nie dotyczy. Walczmy razem. Jeszcze raz wszystkie ręce na pokład".

Na koniec wpisu zacytowała tekst piosenki "Piaska": "Bo jak nie my, to kto?".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (390)
Zobacz także