Trwa ładowanie...

Angelina Jolie i kolejne dziecko. Ma plany na przyszłość

Angelina Jolie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Jak prawdziwy człowiek renesansu angażuje się w wiele spraw jednocześnie. Poza aktorstwem, działalnością charytatywną i nauczaniem, zajmuje się również szóstką dzieci. Teraz podobno zaczęła planować adopcję siódmego.

Angelina Jolie i kolejne dziecko. Ma plany na przyszłośćŹródło: East News
d2f2mnm
d2f2mnm

Jolie i Pitt to rodzice szóstki dzieci, o które - od czasu ich rozstania - toczą walkę. Pierwsze z nich, Maddox, został adoptowany przez Angelinę w 2002 roku w Kambodży. Druga do rodziny dołączyła Zahara, trzy lata później. Dziewczynka została zabrana przez aktorkę z Etiopii, z sierocińca. Była bardzo odwodniona i niedożywiona. Jej pierwsza biologiczna córka to Shiloh, która urodziła się w Namibii w 2006 roku. Ojcem dziewczynki jest Pitt.

East News
Źródło: East News

Pax jest czwartym dzieckiem pary, adoptowanym podczas podróży do Wietnamu. Jolie zabrała go z sierocińca Tam Binh. Następnie aktorka zaszła w podwójną ciążę i urodziła chłopca Knoxa oraz dziewczynkę Vivienne. Źródło magazynu "OK!" twierdzi, że teraz Angelina znów zastanawia się nad powiększeniem rodziny.

East News
Źródło: East News

"[Angelina - przyp. red.] planuje adopcję kolejnego dziecka, jak tylko skończy kręcić i promować 'Czarownicę 2'". Ponadto, to samo źródło dodało, że siódme dziecko może być rezultatem tzw. syndromu pustego gniazda. Dzieci Angeliny dorastają i będą się szybko usamodzielniać, a ona pragnie wypełnić tą pustkę.

Nie wiadomo, czy informacje na temat planów aktorki okażą się prawdą, ale bez względu na to, życzymy rodzinie Angeliny wszystkiego, co najlepsze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2f2mnm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f2mnm