GwiazdyAnia Korcz kolejny raz zostanie mamą. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Ania Korcz kolejny raz zostanie mamą. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Anna Korcz, Ania Korcz
Anna Korcz, Ania Korcz
Źródło zdjęć: © AKPA
05.04.2021 13:13

Ania Korcz jest w drugiej ciąży, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Pokazała zdjęcie z rodzinnego urlopu, a pod postem pojawiła się lawina gratulacji.

Ania Korcz, córka znanej aktorki Anny Korcz, w 2018 roku wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego. Uroczystość kościelna odbyła się w Warszawie, natomiast wesele w Pomiechówku. Niedługo potem okazało się, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka - synka, który dostał na imię Franek.

Ania Korcz jest w drugiej ciąży

Teraz okazuje się, że Franek jeszcze w tym roku będzie miał rodzeństwo. Ania Korcz jest w drugiej ciąży, o czy poinformowała świat i fanów, za pośrednictwem konta na Instagramie. W Wielkanoc dodała zdjęcie z plaży, z mężem i synkiem. Pod postem napisała, że w ich rodzinie wydarzy się kolejny cud i pojawi się kolejne dziecko.

- Jeszcze ponad rok temu zastanawiałam się, jak to będzie jak w naszym życiu, pojawi się Franio. Nie podejrzewałam, że tak bardzo je urozmaici, doda tylu kolorów, poustawia je po swojemu, sprawi, że tak wiele pięknego się wydarzy. W tym roku w naszym życiu pojawi się kolejny cud, nowa miłość i nowe wyzwanie. Drugi raz zostanę Mamą - napisała córka znanej aktorki.

Ania w dalszej części wpisu podkreśliła, że sama ma rodzeństwo i nigdy nie wyobrażała sobie, aby Franek mógłby być jedynakiem.

- Sami posiadając Rodzeństwo, nie wyobrażaliśmy sobie, aby Franio był sam. A co nas czeka? Tego nie wie nikt. Z pewnością kolejna wielka przygoda – napisała Korcz.

Komentarze internautów

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. M.in. mama Ani - Anna Korcz, skomentowała wpis córki.

- Piękna Czwórka!!!! Bądzcie szczęśliwi! Gdzie to malutkie ??? Nic nie widać??? A Flanio juz fokle nie fie o co chodzi??? (pisownia oryginalna)- napisała pod postem znana aktorka @anna.korcz.official

Inni internauci trzymają kciuki i przesyłają liczne gratulacje.

- Wow! Cudownie! Gratuluję i życzę Wam wszystkim samych wspaniałości.

- Kochani, moje gratulacje. Szczęśliwego rozwiązania.

- Super! Gratulacje.

- Niesamowita wiadomość! Wszystkiego dobrego

My również gratulujemy i życzymy samych dobrych dni całej rodzinie Ani.

 Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także