GwiazdyAnita Lipnicka pokazała zdjęcia ze ślubu. Widoki zapierają dech!

Anita Lipnicka pokazała zdjęcia ze ślubu. Widoki zapierają dech!

Anita Lipnicka i Mark Gray są małżeństwem od ponad czterech lat
Anita Lipnicka i Mark Gray są małżeństwem od ponad czterech lat
Źródło zdjęć: © AKPA | Norbert Nieznanicki
Katarzyna Pawlicka
15.02.2021 11:26

Anita Lipnicka od ponad czterech lat jest żoną Marka Graya. Para na co dzień strzeże swojej prywatności, ale z okazji tegorocznych walentynek piosenkarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Na Instagramie pokazała niezwykłe zdjęcia ze ślubu.

Anita Lipnicka i, pochodzący z Wielkiej Brytanii, Mark Gray wzięli ślub w 2016 roku. "Tak” powiedzieli sobie w tajemnicy przed mediami, a kilka szczegółów ze ślubu (w tym nazwisko pana młodego!) piosenkarka ujawniła dopiero kilka miesięcy po ceremonii. Uroczystość odbyła się na jednej z greckich wysp.

Szczęśliwa mężatka

Od tej pory co jakiś czas artystka zamieszcza zdjęcia z ukochanym w mediach społecznościowych. Z okazji drugiej rocznicy ślubu opisywała ukochanego następującymi słowami: "Jesteś morzem, mogę się w nim zanurzyć, jesteś moją wyspą, na której mogę odpocząć… Dziękuję, że dzielisz ze mną życie”.

Z kolei w "Pytaniu na śniadanie” tak odpowiedziała na pytanie, dlaczego na małżeństwo zdecydowała się dopiero po czterdziestce:

- Myślałam, po co taki ślub w ogóle. Po co ludziom papier. Papier faktycznie jest niepotrzebny. Ale jest świadomość, że to jest takie maksymalne oddanie na dobre i na złe. Żeby nie zostawiać sobie takiej łatwej furteczki, że zniknę, ucieknę, jak jest słabo.

Pokazała zdjęcia ze ślubu

Z okazji walentynek gwiazda znów wróciła do wspomnień ze ślubu z Grayem. Na swoim instagramowym profilu, który obserwuje w tym momencie 21,3 tys. użytkowników, zamieściła zdjęcia z ukochanym. Musimy przyznać, że w tym wyjątkowym dniu pani Anita wyglądała przepięknie! Niepowtarzalny klimat tworzą też architektura i przyroda greckiej wyspy.

- Rany, co ja bym dała żeby tam wrócić! W tamto miejsce, tamten moment... Wzięłam ślub w życiu raz a porządnie! – napisała piosenkarka.

Lipnicka zdobyła popularność w połowie lat 90., gdy była związana z zespołem Varius Manx. To ona zaśpiewała takie hity jak "Piosenka księżycowa”, "Zanim zrozumiesz” czy "Pocałuj noc”. W 1996 roku zadecydowała jednak o rozpoczęciu kariery solowej. Jej pierwsze płyta pt. "Wszystko się może zdarzyć” okazała się wielkim sukcesem.

Przez wiele lat artystka była związana zawodowo i prywatnie z Johnem Porterem. Ich związek trwał aż 12 lat, a jego owocem jest córka Pola, urodzona w 2006 roku. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, do dziś utrzymuje przyjacielskie relacje.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także