ycipk-44ztdd

Anja Rubik o wpadce Martyny Wojciechowskiej. "Duży błąd"

Martyna Wojciechowska podpadła fanom i nie tylko, wrzucając zdjęcie plastikowej butelki z wodą i podpisem "Plastik nie jest taki zły". Anja Rubik, która walczy o ochronę środowiska, ostro skomentowała tę wypowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anja Rubik zareagowała na słowa Martyny Wojciechowskiej
Anja Rubik zareagowała na słowa Martyny Wojciechowskiej (East News)
ycipk-44ztdd

Martynie Wojciechowskiej mocno oberwało się w mediach społecznościowych. Zarzucono jej, że jako osoba publiczna i aktywistka społeczna powinna zastanowić się nad tym, co robi. "Kobieta roku, ogromny autorytet, inspiracja i wzór dla kobiet na całym świecie, a tu taki wstyd" – nie kryli złości internauci. Anja Rubik też do niej zaapelowała w wywiadzie dla "Party".

– To duży błąd w myśleniu. Plastik się nie rozkłada. Zostaje na ziemi na zawsze! – tak modelka zareagowała na słowa Wojciechowskiej. Dodała, że nie można się łudzić, iż jest inaczej. Jej zdaniem, lepszym wyborem są szklane opakowania. – nie uwalniają do środowiska szkodliwych substancji. Plastik je wydziela i przez to negatywnie oddziałuje na nasze zdrowie – zaznaczyła.

ycipk-44ztdd

Anja Rubik od lat angażuje się w ochronę środowiska, od niedawna promuje też edukację seksualną w Polsce. Na pytanie, czy zamierza porzucić modeling dla takiej działalności, odpowiedziała, że na pewno zamierza działać. – Jeśli czuję, że mogę trochę zmienić świat, to jest dla mnie wystarczająca motywacja – wyjaśniła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-44ztdd

ycipk-44ztdd
ycipk-44ztdd