Trwa ładowanie...

Anna Mucha przestrzega przed handlem ludźmi. Mocny wpis

"Chcesz zarabiać naprawdę niezłe pieniądze? Nie musisz znać języka, daj na chwile swój paszport, dowód... szybka decyzja. Podpisz się tylko TU, my resztę załatwimy..." – zaczyna się post Anny Muchy na Instagramie. W ten sposób walczy z handlem ludźmi.

Share
Anna Mucha przestrzega przed handlem ludźmi. Mocny wpis
Źródło: AKPA
d2utqhn

Anna Mucha dołączyła do ważnej akcji, która ma na celu zwiększanie świadomości na temat handlu ludźmi. Ta kwestia jest rzadko podejmowana w Polsce, a dotyczy tysięcy osób szukających pracy. Aktorka stara się więc przyciągnąć ich uwagę w bardzo nietypowy sposób. Wciela się bowiem w rolę potencjalnego pracodawcy.

Ofera brzmi naprawdę kusząco. Aż do tego momentu: "A teraz pracuj… 20 godzin na dobę, bez wynagrodzenia, bez przerw, bez jedzenia i picia, śpisz w piwnicy... a jak się nie podoba to... łomot". Dalej gwiazda wyjaśnia, że oszustwa tego typu są na porządku dziennym. A ofiar przybywa z dnia na dzień - są to przede wszystkim kobiety. Myślą, że jedna oferta zmienia ich życie i to prawda, ale w najgorszym znaczeniu. "Dziewczyny! Pomyślcie zanim się na coś zgodzicie!!!" – prosi Mucha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2utqhn

Podziel się opinią

Share
d2utqhn
d2utqhn
Strona Główna WP