ycipk-1z2n5z

Anna Mucha przestrzega przed handlem ludźmi. Mocny wpis

"Chcesz zarabiać naprawdę niezłe pieniądze? Nie musisz znać języka, daj na chwile swój paszport, dowód... szybka decyzja. Podpisz się tylko TU, my resztę załatwimy..." – zaczyna się post Anny Muchy na Instagramie. W ten sposób walczy z handlem ludźmi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha jest przerażona
Anna Mucha jest przerażona (AKPA)
ycipk-1z2n5z

Anna Mucha dołączyła do ważnej akcji, która ma na celu zwiększanie świadomości na temat handlu ludźmi. Ta kwestia jest rzadko podejmowana w Polsce, a dotyczy tysięcy osób szukających pracy. Aktorka stara się więc przyciągnąć ich uwagę w bardzo nietypowy sposób. Wciela się bowiem w rolę potencjalnego pracodawcy.

Ofera brzmi naprawdę kusząco. Aż do tego momentu: "A teraz pracuj… 20 godzin na dobę, bez wynagrodzenia, bez przerw, bez jedzenia i picia, śpisz w piwnicy... a jak się nie podoba to... łomot". Dalej gwiazda wyjaśnia, że oszustwa tego typu są na porządku dziennym. A ofiar przybywa z dnia na dzień - są to przede wszystkim kobiety. Myślą, że jedna oferta zmienia ich życie i to prawda, ale w najgorszym znaczeniu. "Dziewczyny! Pomyślcie zanim się na coś zgodzicie!!!" – prosi Mucha.

ycipk-1z2n5z

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1z2n5z

ycipk-1z2n5z
ycipk-1z2n5z