Blisko ludziAnna Mucha uratowała małego zajączka podczas podróży po Francji. Pokazała wiadomość od hejtera

Anna Mucha uratowała małego zajączka podczas podróży po Francji. Pokazała wiadomość od hejtera

Anna Mucha pokazała screen od hejtera
Anna Mucha pokazała screen od hejtera
Marta Kutkowska

21.08.2021 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha od jakiegoś czasu podróżuje z ukochanym po Francji. Wakacyjne perypetie w humorystyczny sposób relacjonuje na swoim Instagramie. Wczoraj para miała przykrą przygodę. Znalazła przy drodze poturbowanego zajączka. Aktorka postanowiła pomóc zwierzęciu.

Anna Mucha dzieli się z fanami na Instagramie wrażeniami z urlopu nad Sekwaną. Dotąd, wraz z Jakubem Wonsem, opowiadali o zabytkach i jedzeniu, podkreślając, że Francja i Polska mają zupełnie inną kulturę kulinarną. Wczoraj przytrafiła im się przygoda - znaleźli przy drodze zranionego zajączka. Zakochani postanowili zawalczyć o życie zwierzątka. Niestety, nie wszyscy docenili ich postawę.

Przewodnik po Francji

Anna Mucha postanowiła podzielić się z rodakami informacjami na temat panujących we Francji obostrzeń. 

"To, co jest istotne, nie wejdziesz - ani do kawiarni, ani do żadnej restauracji - bez paszportu covidovego. Sprawdzają to na każdym kroku. I w zasadzie, po przestrzeniach wspólnych poruszają się w maseczce, a przy stole tylko ściągasz maseczkę. Kelnerzy, obsługa - wszyscy w maseczkach" - relacjonowała Anna Mucha.

Podzieliła się także spostrzeżeniami na temat francuskiej kultury kulinarnej - ostrzegła np., że obsługa często mówi tylko w swoim ojczystym języku. Aktorki te niuanse nie zniechęciły - nie odmawiała sobie specjałów, w tym słynnych francuskich wypieków i teraz skarży się, że sukienka jest na nią za ciasna.

 Na ratunek zajączkowi

Wczoraj zakochani zauważyli przy drodze zranione zwierzątko i postanowili zawieźć je do najbliższego weterynarza. Niestety, okazało się, że pacjent ma połamane nóżki i potrzebna jest w specjalistyczna pomoc w szpitalu weterynaryjnym.

Anna Mucha postanowiła za wszelka cenę zawalczyć o zdrowie zwierzęcia i zabrała go do placówki, gdzie, z bólem serca, pożegnała się z nim. Niestety, postawa Anny Muchy nie wszystkim się spodobała. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie screen wiadomości, którą dostała od jednego z obserwujących. 

Anna Mucha pokazała wiadomość od hejtera
Anna Mucha pokazała wiadomość od hejtera

Treść wiadomości nie wymaga komentarza. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)