GwiazdyAntoni Królikowski pojawił się na konferencji "Przez Atlantyk"! Postawił jednak pewien warunek

Antoni Królikowski pojawił się na konferencji "Przez Atlantyk"! Postawił jednak pewien warunek

Antoni Królikowski jest gwiazdą najnowszego programu TVN (East News)
Antoni Królikowski jest gwiazdą najnowszego programu TVN (East News)
02.03.2022 18:29, aktualizacja: 03.03.2022 09:21

O Antonim Królikowskim i Joannie Opoździe jest teraz bardzo głośno nie tylko za sprawą narodzin ich ukochanego synka, ale i ostatnich doniesień portalu Pudelek o rzekomym rozstaniu młodego małżeństwa. I choć aktor ostatnio bardzo stroni od mediów, to ku zaskoczeniu wielu, pojawił się na konferencji programu "Przez Atlantyk".

Już w środę, drugiego marca o godz. 21:35 na antenie stacji TVN będzie można obejrzeć "Przez Atlantyk", czyli show relacjonujące odległy rejs z udziałem celebrytów. Kapitanem gwiazdorskiej załogi będzie doświadczony żeglarz i kapitan Roman Paszke.

W programie wezmą udział Renata Kaczoruk, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Piotr Liroy-Marzec, Zygmunt Miłoszewski oraz Antoni Królikowski, który po raz pierwszy od narodzin synka Vincenta pojawił się na imprezie show-biznesowej.

Antoni Królikowski znowu na salonach

Aktor zaprezentował się w czarnej i prostej stylizacji, przykrywając swe oczy pod ciemnymi okularami. Artystka nie zapomniał o geście solidarności z Ukrainą - Królikowski przypiął do piersi wstążkę w kolorach ukraińskiej flagi, z którą z dumą pozował przed tłumem fotoreporterów. Jak donoszą źródła, przed pojawieniem się na konferencji programu "Przez Atlantyk" aktor postawił wszystkim obecnym jeden warunek: zero rozmów na temat życia prywatnego.

Trudny czas w życiu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Nie ma wątpliwości, że ostatni czas w życiu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy nie należał do łatwych. Najpierw mężczyzna bronił dobrego mienia swojej małżonki, której ojciec odgrażał się nie tylko agresją słowną, ale i bronią palną, a teraz zmaga się z hejtem, który jest odpowiedzą na doniesienia portalu Pudelek o jego rzekomym rozstaniu z 33-letnią aktorką. Co więcej, do sieci trafiły zdjęcia smutnej Opozdy wychodzącej ze szpitala z nowo narodzonym synkiem bez obecności męża.

Póki co świeżo upieczeni rodzice nie potwierdzają medialnych doniesień na temat rzekomego rozstania. "Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania. Rozumiem, że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni, ale apeluję i proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś wam opowiem coś o sobie, bo mam wrażenie że muszę, a tymczasem wybaczcie, ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer. Liczy sie życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju" - napisał na Instagramie Antoni Królikowski.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także