Trwa ładowanie...

Apel panny młodej. Nigdy tego nie rób, jeśli będziesz gościem na weselu

Użytkowniczka TikToka przedstawiła krótką listę zachowań, których nie powinni dopuszczać się weselni goście. Kobieta twierdzi, że wysyłanie takich wiadomości sprawia, że para młoda para może poczuć się wyjątkowo niezręcznie.

Share
Panna młoda wyjaśnia, o co goście weselni nie powinni pytać na chwilę przed ślubem Panna młoda wyjaśnia, o co goście weselni nie powinni pytać na chwilę przed ślubem Źródło: Adobe Stock, TikTok, fot: Adobe Stock, TikTok
dp54htc

Morgan Casper podzieliła się na swoim TikToku wskazówkami dla przyszłych gości. Kobieta wyjaśniła, że wysyłanie poniższych wiadomości sprawi, że przyszli małżonkowie będą czuć się niezręcznie. "Nie znienawidźcie mnie tylko" - dodała Morgan, zwracając uwagę na to, że poniższe nagranie ma zapobiec przykrym sytuacjom.

Będziesz gościem na weselu? Tego nie rób!

Jak uniknąć przedweselnej wpadki? Jeśli dostaliśmy zaproszenie, a uroczystość już niedługo, według tiktokerki powinniśmy zwrócić uwagę na kilka spraw. W nagraniu Morgan skupiła się na dwóch sytuacjach, które nie powinny mieć miejsca.

dp54htc

"Nie wysyłaj SMS-ów do młodej pary na dwa tygodnie przed ślubem, pytając, czy możesz w czymś pomóc" - wymienia.

Z jakiego powodu należy unikać tego pytania? Według Morgan to pytanie zadane w zasadzie tuż przed samym wydarzeniem jest nieco śmieszne. Jeżeli naprawdę chcemy się zaangażować w pomoc, powinniśmy się zwrócić do narzeczonych odpowiednio wcześniej, przynajmniej na trzy miesiące przed planowaną datą.

Kolejnym SMS-em, którym popełnimy faux-pas, będzie zapytanie o obowiązujący podczas uroczystości ubiór.

"Jeśli przyszli państwo młodzi nie umieścili wskazówek odnośnie do ubioru w swoich zaproszeniach, poproś kogokolwiek innego, druhnę, członka rodziny, przyjaciela, przeszukaj Google, aby znaleźć odpowiedni strój na tę okazję" - dodaje Morgan.

Użytkownicy TikToka doceniają to nagranie

Osoby, które obejrzały wideo nagrane przez Morgan, przyznają jej rację. Wiele osób stwierdziło, że przyszłych weselnych gości powinno się o tym od razu poinformować, aby uniknąć niepotrzebnych spięć i zawirowań.

dp54htc

"Zapisuję sobie tego tiktoka, aby opublikować go na miesiąc przed swoim ślubem";

"Miałam dość ciągłego odpowiadania na podobne pytania. Zwyczajnie nie miałam na to czasu";

"Biorę ślub za 54 dni. Twoje wskazówki są niezwykle cenne" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Weselne wpadki. Kilka rzeczy, które mogą zniszczyć ten wyjątkowy dzień

dp54htc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp54htc
dp54htc