UrodaBajkowa kolekcja kosmetyków M.A.C. x Cinderella

Bajkowa kolekcja kosmetyków M.A.C. x Cinderella

Bajkowa kolekcja kosmetyków M.A.C. x Cinderella
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy
Kamila Żyźniewska
10.02.2015 13:06, aktualizacja: 07.08.2018 12:07

Magiczny połysk, delikatna paleta ciepłych odcieni oraz przyjemne dla oka opakowanie. Kopciuszek marzył o pięknej kreacji, w której mógłby pojawić się na wystawnym balu, a jego największe pragnienie spełniła dobra wróżka. Tym razem marzenie o pięknym bajkowym makijażu urzeczywistni marka M.A.C. Cosmetics.

Ciekawe i bardzo pomysłowe serie kosmetyków w atrakcyjnych opakowaniach nie są żadną niespodzianką w limitowanych kolekcjach M.A.C. Cosmetics. W ofercie znanej marki pojawiły się już produkty inspirowane kultowym musicalem „The Rocky Horror Picture Show”, filmem „Maleficient” czy tanimi romansami. Bez względu na temat kolekcji, kosmetyki MAC zawsze były obiektem pożądania szerokiego grona wiernych klientek.

Przy okazji zbliżającej się premiery filmu „Kopciuszek”, znana marka postanowiła wydać specjalną linię kosmetyków inspirowaną nową produkcją Disney’a. W kolekcji znalazły się takie produkty jak błyszczyki, cienie do powiek, pomadki, puder oraz tusz do rzęs, utrzymane w palecie ciepłych barw różu i beżowego. Uwagę zwracają również atrakcyjne opakowania kosmetyków w odcieniach pastelowego niebieskiego i złota.

Nowa kolekcja M.A.C. x Cinderella będzie dostępna w sprzedaży internetowej od 26 lutego, a w salonach marki pojawi się już 5 marca.