Trwa ładowanie...

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan świętują 10. rocznicę. "To nasz wspólny sukces"

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan wzięli ślub cywilny w 2011 roku, kiedy aktorka była już w ciąży z ich córeczką Hanią. Rok później wzięli drugi - ślub kościelny. I tak do dzisiaj są razem, i właśnie obchodzą 10. rocznicę.

Share
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan świętują 10. rocznicę. "To nasz wspólny sukces"
Źródło: ONS.pl
d2dn25e

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Ostatnio na blogu Anny Lewandowskiej aktorka zdradziła, że po urodzeniu córki prawie się rozstali. "Już miałam nawet takie myśli, że my do siebie nie pasujemy, mamy inne charaktery, lubimy inne rzeczy, po prostu jesteśmy inni. Trudno było. Ale to, że byliśmy rodziną, scaliło nas i uratowało" – powiedziała.

Barbara Kurdej-Szatan skierowała wiadomość do męża

Chwilowy kryzys udało się zażegnać. Para właśnie świętuje 10. rocznicę. O tym fakcie poinformowała aktorka na swoim profilu na Instagramie. "I kiedy to minęło? Strzeliło nam 10 lat! Lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji, uniesień, radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia. A także śmiechu, wspólnych inspiracji, poszukiwania sensu i poznawania świata. Dziękuję ci kochanie za to i życzę nam kolejnych 1000000 lat razem" - napisała aktorka.

d2dn25e

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci gratulują i życzą im kolejnych wspólnych lat. "Aby ta jedynka zmieniała się na większe liczby", "Świetne razem wyglądacie. Uwielbiam wasze charakter i was jako parę. Gratuluję 10 lat razem i życzę wam jeszcze więcej" - czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d2dn25e

Podziel się opinią

Share
d2dn25e
d2dn25e