GwiazdyBarbara Mularczyk grała w "Świecie według Kiepskich" ponad 20 lat. Dziś jest nie do poznania

Barbara Mularczyk grała w "Świecie według Kiepskich" ponad 20 lat. Dziś jest nie do poznania

Mariolka w "Świecie według Kiepskich" była córką Ferdynanda i Haliny
Mariolka w "Świecie według Kiepskich" była córką Ferdynanda i Haliny
Źródło zdjęć: © AKPA

13.10.2022 09:10, aktual.: 13.10.2022 11:30

Barbara Mularczyk zdobyła ogólnopolską popularność przy okazji roli Mariolki w serialu komediowym "Świat według Kiepskich". Była związana z produkcją już od początku istnienia serialu w 1999 roku. Ostatnio aktorka pojawiła się podczas premiery książki na temat "Świata według Kiepskich". Trudno ją rozpoznać.

"Świat według Kiepskich" był jednym z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Jego produkcja rozpoczęła się w 1999 roku i trwała do 2021 roku. Opowiada o losach rodziny Kiepskich – Ferdynanda i Haliny oraz ich dzieci: Waldemara i Mariolki, a także sąsiadów: Arnolda Boczka i rodziny Paździochów.

Barbara Mularczyk grała Mariolkę w "Świecie według Kiepskich". Była w produkcji od początku

Barbara Mularczyk-Potocka była związana z serialem od początku jego nagrywania. Wtedy urodzona w 1984 roku aktorka była nastolatką i stawiała pierwsze kroki w świecie telewizji. Jej współpraca ze "Światem według Kiepskich" trwała do końca nagrywania serialu.

Mariolka ze "Świata według Kiepskich" była córką Ferdynanda i Haliny Kiepskich, granych przez Andrzeja Grabowskiego i Marzenę Kipiel-Sztukę, a także siostrą Waldemara Kiepskiego, którego odtwórcą był Bartosz Żukowski. W pierwszych sezonach serialu była modnie ubraną, żywiołową nastolatką, której pasją są przede wszystkim dyskoteki, taniec i randki. Pod koniec emisji związała się i zamieszkała z Oskarem.

Barbara Mularczyk-Potocka była częścią produkcji przez ponad 20 lat trwania serialu. Mimo to kobieta trzymała się na dystans od medialnego życia, branżowych imprez i brylowania na ściankach. Raczej nie udzielała wywiadów i nie szukała popularności, za to chroniła swoją prywatność. Nie rozwijała też kariery aktorskiej. W jej dorobku oprócz roli w "Świecie według Kiepskich" znalazły się role w offowym filmie "D.I.L", a także w jednym odcinku serialu "Pierwsza miłość".

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Mariolka ze "Świata według Kiepskich" jest nie do poznania

Mularczyk-Potocka, dawno niewidziana na salonach, pokazała się niedawno przy okazji premiery książki "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu". Publikacja to, jak informuje wydawca, "bogato ilustrowany przewodnik po niezapomnianych scenach, kwestiach i absurdalnych konfliktach, które przez ponad dwie dekady były udziałem bywalców wrocławskiej kamienicy przy ulicy Ćwiartki ¾".

Jak wygląda dziś Mariolka ze "Świata według Kiepskich"? Aktorka nie przypomina już zupełnie szalonej nastolatki z serialu i jest niemal nie do poznania. Na premierze pojawiła się w eleganckim, klasycznym komplecie: białej koszuli, czarnej marynarce i czarnych spodniach.

Barbara Mularczyk pojawiła się na premierze książki
Barbara Mularczyk pojawiła się na premierze książki© AKPA
Aktorka rzadko decydowała się na udział w imprezach branżowych
Aktorka rzadko decydowała się na udział w imprezach branżowych© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także