Trwa ładowanie...

Beata Kozidrak skazana. Tomasz Stockinger skomentował

Beata Kozidrak usłyszała wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Gwiazda przez co najmniej 5 lat nie zasiądzie za kółkiem, musi zapłacić 10 tys. zł i przez pół roku pracować społecznie. Tomasz Stockinger zabrał głos.

Tomasz Stockinger komentuje wyrok ws. Beaty KozidrakTomasz Stockinger komentuje wyrok ws. Beaty KozidrakŹródło: East News
dht1gun
dht1gun

Prokuratura nie zgadza się z wyrokiem sądu i będzie prawdopodobnie składała apelację.

- Ta kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu. Chodzi o stan nietrzeźwości oskarżonej i zagrożenie, jakie wywołała swoim czynem – powiedziała "Faktowi" rzeczniczka prokuratury Aleksandra Skrzyniarz.

Tomasz Stockinger o karze dla Beaty Koizdrak

Aktor Tomasz Stockinger, znany głównie z serialu "Klan", sam przed laty prowadził auto pod wpływem alkoholu. Gwiazdor wierzy, że wyrok, który otrzymała wokalistka jest sprawiedliwy.

- Nie czytałem jeszcze o tym wyroku, ale wierzę, że sąd wiedział, co robi i wydał adekwatny wyrok. Należy ufać, że wyrok jest stosowny do czynu - zapewnił w tabloidzie.

dht1gun

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję 1 września 2021 r. za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Piosenkarka przyznała się i przeprosiła swoich fanów.

"Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało" - pisała w mediach społecznościowych.

Tomasz Stockinger dopuścił się podobnego czynu

W 2009 r. cała Polska żyła sprawą wypadku spowodowanego przez Tomasza Stockingera. Aktor prowadził auto pod wpływem alkoholu. Badania wówczas wykazały, że miał aż 2,3 promila we krwi. W kolizji, której gwiazdor był sprawcą poszkodowana była jedna osoba. Według doniesień medialnych Stockinger miał uciec z miejsca wypadku.

dht1gun

Wyrok sądu Stockinger usłyszał pół roku później. Został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Aktor na dodatek ma zapłacić również sporą grzywnę, aż 10 tys. zł.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Beata Kozidrak za wcześnie wróciła na scenę?

dht1gun
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dht1gun