Blisko ludziBeata Pawlikowska jest wdzięczna byłemu mężowi. Wiemy, co związek z Wojciechem Cejrowskim wniósł do jej życia

Beata Pawlikowska jest wdzięczna byłemu mężowi. Wiemy, co związek z Wojciechem Cejrowskim wniósł do jej życia

Beata Pawlikowska jest wdzięczna byłemu mężowi. Wiemy, co związek z Wojciechem Cejrowskim wniósł do jej życia
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.01.2020 08:36, aktualizacja: 14.01.2020 14:16

Beata Pawlikowska po rozstaniu mówiła otwarcie, że jej związek z Wojciechem Cejrowskim nie był dobrą relacją. Z perspektywy czasu na byłego męża spojrzała jednak zupełnie inaczej.

Beata Pawlikowska zaręczyła się z prawnikiem Danny’m Murdockiem. Amerykanin oświadczył się jej podczas wycieczki rowerowej. Podróżniczka po nieudanym związku z 56-letnim obecnie Wojciechem Cejrowskim, wcale nie zniechęciła się do małżeństwa i chce zbudować z Danny’m wspólną przyszłość.

Beata Pawlikowska jest wdzięczna byłemu mężowi

Przypominamy, że Beata Pawlikowska była w związku z Wojciechem Cejrowskim przez wiele lat. Po głośnym rozstaniu w 2004 roku nie kryła negatywnych emocji i przyznała otwarcie, że to nie była zdrowa relacja. Na łamach "Vivy" opowiedziała o podejściu byłego męża do jej twórczości. Podróżnik nie lubił książek byłej żony i często je krytykował. Najbardziej przeszkadzały mu pozycje skupiające się wokół tematów życiowych, co uświadomiło Pawlikowskiej, że mają odmienny światopogląd.

Ostatnio w rozmowie z "Faktem" Beata Pawlikowska przyznała jednak, że z perspektywy czasu nie żywi urazy do swojego męża i nie pielęgnuje przykrych wspomnień. Szanuje Cejrowskiego, a co więcej, jest mu wdzięczna za ich związek. Podkreśliła, że to właśnie dzięki niemu poszła za tym, co podpowiadało jej serca. Rozstanie pomogło też Beacie Pawlikowskiej lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl