Trwa ładowanie...
d3of1ec

Beata Pawlikowska jest wdzięczna byłemu mężowi. Wiemy, co związek z Wojciechem Cejrowskim wniósł do jej życia

Beata Pawlikowska po rozstaniu mówiła otwarcie, że jej związek z Wojciechem Cejrowskim nie był dobrą relacją. Z perspektywy czasu na byłego męża spojrzała jednak zupełnie inaczej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Pawlikowska o związku z Cejrowskim
Beata Pawlikowska o związku z Cejrowskim (ONS.pl)
d3of1ec

Beata Pawlikowska zaręczyła się z prawnikiem Danny’m Murdockiem. Amerykanin oświadczył się jej podczas wycieczki rowerowej. Podróżniczka po nieudanym związku z 56-letnim obecnie Wojciechem Cejrowskim, wcale nie zniechęciła się do małżeństwa i chce zbudować z Danny’m wspólną przyszłość.

Beata Pawlikowska jest wdzięczna byłemu mężowi

Przypominamy, że Beata Pawlikowska była w związku z Wojciechem Cejrowskim przez wiele lat. Po głośnym rozstaniu w 2004 roku nie kryła negatywnych emocji i przyznała otwarcie, że to nie była zdrowa relacja. Na łamach "Vivy" opowiedziała o podejściu byłego męża do jej twórczości. Podróżnik nie lubił książek byłej żony i często je krytykował. Najbardziej przeszkadzały mu pozycje skupiające się wokół tematów życiowych, co uświadomiło Pawlikowskiej, że mają odmienny światopogląd.

d3of1ec

Ostatnio w rozmowie z "Faktem" Beata Pawlikowska przyznała jednak, że z perspektywy czasu nie żywi urazy do swojego męża i nie pielęgnuje przykrych wspomnień. Szanuje Cejrowskiego, a co więcej, jest mu wdzięczna za ich związek. Podkreśliła, że to właśnie dzięki niemu poszła za tym, co podpowiadało jej serca. Rozstanie pomogło też Beacie Pawlikowskiej lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3of1ec

Podziel się opinią

Share

d3of1ec

d3of1ec
d3of1ec