Blanka Lipińska nigdy o tym nie mówiła. "Był ciężkim alkoholikiem"

Blanka Lipińska nigdy o tym nie mówiła. "Był ciężkim alkoholikiem"

Była w związku z alkoholikiem. To wtedy podjęła tę decyzję
Była w związku z alkoholikiem. To wtedy podjęła tę decyzję
Źródło zdjęć: © Instagram | blanka_lipinska
24.01.2023 09:02, aktualizacja: 24.01.2023 10:00

Blanka Lipińska, autorka serii "365 dni", podzieliła się w jednym z ostatnich wywiadów wstrząsającymi wspomnieniami relacji z mężczyzną uzależnionym od alkoholu. I choć mało kto wie, że była w takim związku, jeszcze mniej osób ma świadomość, że wpłynęło to na jej wykształcenie.

Blanka Lipińska zdobyła popularność wraz z opublikowaniem serii erotyków pt. "365 dni", na podstawie których kilka lat później powstały filmy o tym samym tytule. Wraz ze sławą przyszło również zainteresowanie jej życiem prywatnym. Jak wiadomo, gwiazda była związana z artystą Aleksandrem Milwiw-Baronem. To jednak nie jej jedyny związek.

Blanka Lipińska o związku z alkoholikiem

Blanka Lipińska była swego czasu związana z mężczyzną uzależnionym od alkoholu. To właśnie poprzez to doświadczenie zdecydowała, że zostanie specjalistką od uzależnień.

- Jestem specjalistą od uzależnień. Zostałam hipnotyzerem, ponieważ byłam z mężczyzną, którego bardzo kochałam, a był alkoholikiem i to takim ciężkim alkoholikiem - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Życie z alkoholikiem to temat na długą rozmowę. Ustrzec się przed byciem współuzależnionym jest bardzo trudno. (...) Wydaje mi się, że mogłam być jedną nogą na tamtym brzegu. Aczkolwiek zorientowałam się w porę i uciekłam. Ja po prostu uciekłam. Bardzo to przeżyłam, bo naprawdę facet, jeśli chodzi w ogóle o to, jaki był, to był zaje*istym kolesiem - jak nie pił! Bo jak pił, to dla odmiany był po prostu beznadziejny, a jemu się wydawało dokładnie odwrotnie - ujawniła.

"Kiedyś brałam takich z problemami"

Blanka Lipińska nigdy nie doświadczyła przemocy ze strony partnera-alkoholika, jednak jeżeli chodzi o doświadczenia i wspomnienia ze związków, przyznaje, że nie są najlepsze.

- Kiedyś brałam sobie takich z problemami, bo musiałam ich uleczyć. Wtedy czułam się potrzebna. Prawie każdy mój chłopak był alkoholikiem. Nie wybierałam ich świadomie - wyznała w wywiadzie dla "Vivy!".

Dopiero hipnoza miała pomóc jej zrozumieć, dlaczego wybierała właśnie takich mężczyzn.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta