Trwa ładowanie...

Zarzucili Blance Lipińskiej, że upokorzyła Barona. Odpowiedziała dosadnie i przypomniała, kto kogo zostawił

Blanka Lipińska szczerze odniosła się do rozstania z Baronem. Po tym, jak internauci zadali pytania dotyczące dawnego związku celebrytki, ta postawiła sprawę jasno, używając dosadnych słów.

Share
Baron i Blanka LipińskaBaron i Blanka LipińskaŹródło: AKPA
d4cspe6

Blanka Lipińska co pewien czas organizuje na Instagramie Q&A, dzięki czemu internauci mogą celebrytce zadać pytania. Podczas ostatniej "rozmowy" z instagramowymi internautami, wśród wielu pytań dotyczących "365 dni" pojawiło się kilka dotyczących życia miłosnego pisarki erotyków. Ta odpowiedziała na nie krótko i bez pozostawiania wątpliwości.

Blanka Lipińska bardzo przeżyła rozstanie

Kiedy Blanka Lipińska poinformowała fanów o rozstaniu, nie ukrywała, że targają nią trudne emocje.

d4cspe6

"To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie" - pisała wówczas na Instagramie.

Choć od rozstania pary minęło już sporo czasu, ciekawscy fani wracają do tego tematu, aby dowiedzieć się o sprawie nieco więcej. W ostatnim Q&A ponownie pojawiły się pytania o ten związek Lipińskiej. Zwłaszcza, że pojawiają się plotki o najnowszej historii autorstwa Blanki, w której pojawili się... gitarzysta i pisarka.

Blanka Lipińska o zerwaniu z Baronem. Wystarczyło kilka słów

Internautka na Instagramie zapytała z przekąsem, czy Baron aż tak zranił Lipińską zerwaniem, że celebrytka postanowiła napisać, a następnie nagrać kolejny film, aby upokorzyć byłego kochanka. Lipińska nie patyczkowała się, odpowiadając na te stwierdzenia.

d4cspe6

"Fakt numer jeden - to ja go zostawiłam. Fakt numer dwa - a raczej pytanie, czytałaś scenariusz?" - podkreśliła Blanka.

W dalszej części Q&A celebrytka przyznała, że nie rozumie, dlaczego tak dawne dzieje wciąż interesują media i ludzi. Historię gitarzysty i pisarki postanowiła opisać ze względu na to, jak ciekawa jest to opowieść.

"Poza tym równie dobrze można mnie zapytać, po co napisałam o gangsterze i lasce, która pracowała dla hoteli. Bo mogłam" - dodała na koniec.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dlaczego Blanka Lipińska ukrywa nowego partnera?

d4cspe6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cspe6
d4cspe6