Blisko ludziBliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków. Jak dziś wyglądają ich dzieci?

Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków. Jak dziś wyglądają ich dzieci?

Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków
Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków
Źródło zdjęć: © Instagram | salyerstwins
06.12.2021 20:58

Tą niezwykłą historią nie tak dawno żył cały internet. Jak potoczyły się losy bliźniaczek, które wzięły śluby z...bliźniakami? Pary doczekały się dzieci! Trudno o bardziej niezwykłą rodzinę.

Brittany i Briana Salyers to bliźniaczki jednojajowe, które poślubiły Josha i Jeremy’ego Salyersa - bracia również są jednojajowymi bliźniętami. Jakby niesamowitych przypadków mało, obie kobiety zaszły w ciążę w tym samym czasie, obie też urodziły chłopców. Nie, to nie jest scenariusz amerykańskiego filmu, a prawdziwa historia o niezwykłym przebiegu!

Podwójne oświadczyny, podwójny ślub, podwójna radość z dzieci

Nie od dzisiaj wiadomo, że bliźnięta posiadają szczególną więź. Ciąże mnogie są ciągle nie tak częstym przypadkiem - z tego względu w Stanach Zjednoczonych powstają różne stowarzyszenia oraz kluby zrzeszające tych niezwykłych ludzi. Właśnie na jednym takim spotkaniu Britanny oraz Briana poznały swoich przyszłych mężów, Josha oraz Jeremy'ego. To były miłości od pierwszych wejrzeń - i to do szaleństwa. Pary szybko zaczęły się spotykać i odkryły, że nie potrafią już bez siebie żyć. Rok później odbył się niezwykły ślub - w tym samym miejscu w Ohio, gdzie miał miejsce zjazd bliźniaków.

Wyjątkowe zaręczyny par bliźniąt
Wyjątkowe zaręczyny par bliźniąt © Instagram | salyerstwins

Informacja o ciążach po raz kolejny przyciągnęła uwagę internautów z całego świata

Trudno podważać nieprawdopodobność całej sytuacji, ale początkowo mało kto był w stanie uwierzyć, że te wydarzenia dzieją się naprawdę. Kiedy siostry ogłosiły, że obie spodziewają się dziecka, w sieci zawrzało.

- Nasze dzieci nie tylko będą kuzynami, lecz także genetycznym rodzeństwem - czytamy na profilu rodziny pod jednym z pierwszych postów informujących o wesołej nowinie.

Małżeństwa dzielą ze sobą dom i, co nie jest dziwne, wszystko robią wspólnie. W jednym z wielu udzielanych wywiadów podkreślają, że to im umożliwia stworzyć wyjątkową więź.

Trudno o bardziej niezwykłą rodzinę
Trudno o bardziej niezwykłą rodzinę © Instagram | salyerstwins

- Jestem niezmiernie dumny z mojej pięknej żony Briany. Jestem wdzięczny, że ​​nasi chłopcy będą razem dorastać - napisał Jeremy na Facebooku, po ogłoszeniu, że wkrótce wraz z bratem zostają ojcami.

Chłopcy urodzili się w kilkudniowym odstępie. Dzięki regularnej relacji na Instagramie możemy zobaczyć, jak niezwykle podobne są do siebie dzieci.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta