FitnessClara Dao pozuje w bieliźnie. Internauci nie przebierają w słowach

Clara Dao pozuje w bieliźnie. Internauci nie przebierają w słowach

Clara Dao nie dała się hejterom
Clara Dao nie dała się hejterom

06.12.2021 20:02, aktual.: 16.03.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Clara Dao to gwiazda TikToka i Instagrama, która promuje ciałopoztywność. Jak sama podkreśla, kiedyś z powodu małego biustu miała spore kompleksy. Dziś jest pewną siebie 22-latką, która do samoakceptacji stara się przekonać także inne kobiety.

Clara Dao to gwiazda social mediów, która promuje ciałopozytywność i jest żywym dowodem na to, że nawet największy kompleks może stać się naszym największym atutem. Jak sama zaznacza, "prawdziwa zmiana zawsze zachodzi w głowie, na tym polega samoakceptacja".

Okrutne komentarze

"Jak ty wyglądasz? Nie przypominasz kobiety", "Same żebra i gości. Zero krągłości", Współczuję, że nie masz biustu. Dlaczego nie zrobiłaś sobie do tej pory operacji powiększenia piersi?" - tak okrutne komentarze internautów można znaleźć na Instagramie i TikToku 22-letniej Kanadyjki wietnamskiego pochodzenia.

Mimo hejterskich uwag, Dao nie zamierza się zamartwiać. Zaznacza, że nie istnieje jeden, konkretny przykład, jak ciało kobiety wyglądać "powinno". Clara ma niewielkich rozmiarów biust, który kiedyś był dla niej niemałym źródłem wstydu.

Samoakceptacja Clary Dao

Dziś influencerka kocha swoje ciało i twierdzi, że nadszedł czas, by uświadomić sobie, że piersi są piękne niezależnie od kształtu i wielkości. "Nie dopuść do tego, by małe piersi powstrzymywały cię przed noszeniem ubrań, na które masz ochotę" - pisze pod jednym z postów na Instagramie, na którym pozuje w biustonoszu.

Clara zaznacza, ze niejednokrotnie spotykała się z krytyką z powodu swojej niskiej wagi. Tiktokerka twierdzi, że ocenianie osób szczupłych jest bardzo krzywdzące, ponieważ nikt nie wie, z czym mogą się one tak naprawdę zmagać. "Moją misją jest dodawanie kobietom pewności siebie. Ich ciała, one same są przepiękne takie, jakie są" - podsumowuje w jednym z wywiadów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (65)