GwiazdyBogna Sworowska straciła narzeczonego. Zginął na jej oczach

Bogna Sworowska straciła narzeczonego. Zginął na jej oczach

Bogna Sworowska straciła ukochanego mężczyznę.
Bogna Sworowska straciła ukochanego mężczyznę.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

29.04.2021 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bogna Sworowska była zaręczona z rosyjskim biznesmenem Siergiejem, z którym planowała założyć szczęśliwą rodzinę. Niestety wspaniałą przyszłość zniszczyło jedno wydarzenie, które do tej pory nie zostało wyjaśnione. Miesiąc przed ślubem ukochany modelki zginął na jej oczach. Sworowska przez wiele lat nie mogła pogodzić się ze stratą.

Modelka poznała swojego przyszłego narzeczonego na początku lat 90., gdy wróciła z USA do Paryża. Mogła już wtedy poszczycić się wieloma sukcesami, np. okładką w amerykańskiej edycji "Playboya". Swoją karierę zawdzięcza fotografom Lidii Popiel oraz Markowi Czudowskiemu.

Droga na szczyt i tragedia

Bogna Sworowska w 1987 roku została II wicemiss w konkursie Miss Polonia. Nie mogła pogodzić się z porażką, ale jak wyznała po latach, dzięki temu nauczyła się pokory. Jeszcze w ramach tego samego konkursu wygrała tytuł Miss Foto, a w nagrodę wyjechała do Chicago. Zapisała się tam do jednej z agencji modelek i trafiła na casting, który wygrała, ponieważ szukano modelki z Europy Wschodniej.

Słynna okładka w "Playboyu" miała być przepustką do dalszej kariery dla Sworowskiej. Jednak modelka zdecydowała się na powrót do Francji. Podjęła tę decyzję ze względu na tęsknotę za przyjaciółmi, ale nie wiedziała, że spotka na swojej drodze miłość życia. To właśnie tam, podczas jednego z pokazów mody, Sworowska poznała Siergieja, który szybko wpadł jej w oko. Niedługo później okazało się, że uczucie jest odwzajemnione.

Mężczyzna był pośrednikiem między interesami Francuzów i Rosjan. Modelka z ukochanym zaczęła dość szybko planować wspólne życie i zamieszkali razem. Ślub miał się odbyć w 1994 roku. Jednak kilka tygodni przed planowaną ceremonią doszło do tragedii. Do ich wspólnego mieszkania w Paryżu włamali się napastnicy, którzy zastrzelili Sergieja. Narzeczony umierał w ramionach Sworowskiej.

Wieloletnia trauma modelki

Śmierć narzeczonego mocno nadszarpnęła psychikę modelki. Nie potrafiła pogodzić się z sytuacją i ostatecznie w 1998 roku zrezygnowała z dalszej kariery. Długo nie mogła się pozbierać, ale w jednym z wywiadów powiedziała, że mogła liczyć na wsparcie rodziny.

"Kilka lat cierpienia i trudności w pozbieraniu się z rozsypki. Ale miałam bazę, jaką dali mi rodzice – niesamowitą siłę, miłość i poczucie bezpieczeństwa w domu. To oni napełnili brata i mnie pewnością siebie, poczuciem, że wszystko jeszcze się ułoży. Ale śmierć Siergieja podkopała moją wiarę w siebie, w swoje szczęście" - mówiła na łamach "Vivy".

Tak naprawdę do dzisiaj nie wiadomo, co było powodem napaści na Sergieja. Sworowska do Paryża wróciła dopiero kilka lat po tragedii – tam też poznała innego mężczyznę, z którym się związała. W 2004 roku urodziła syna Ivana. Obecnym partnerem Sworowskiej jest artysta Rafał Olbiński.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także