Blisko ludziBohaterski menedżer hotelu. Pomógł ofierze przemocy domowej

Bohaterski menedżer hotelu. Pomógł ofierze przemocy domowej

Bohaterski menedżer hotelu. Pomógł ofierze przemocy domowej
Źródło zdjęć: © youtube.com
Agata Porażka
24.10.2018 16:54, aktualizacja: 25.10.2018 09:07

Przemoc domowa jest tematem, o którym ostatnio odważamy mówić się coraz głośniej. Możemy spotkać ją wszędzie – u sąsiadów zza ściany czy nawet na wakacjach. Ważne, żeby umieć wtedy zareagować – tak jak menedżer tego hiszpańskiego hotelu.

Max Weinbinder został okrzyknięty w sieci bohaterem – nie bez powodu. Według magazynu Daily Mail, kiedy jego personel powiadomił go o tym, że jedna z osób przebywających w hotelu zachowuje się agresywnie, zareagował od razu. Walka, która została stoczona pomiędzy panami, była porównywana do walk MMA.

Ów agresywny mężczyzna to były mąż kobiety, która razem z dzieckiem przyjechała do hiszpańskiego hotelu na wakacje. Nic sobie nie robiąc z sądowego zakazu zbliżania się, mężczyzna przyleciał za nią i zaczął ją nagabywać. Został przetrzymany przez menedżera hotelu aż do przyjazdu policji, a nastepnie deportowany do Wielkiej Brytanii. Żona postanowiła nie wnosić przeciw niemu oskarżenia.

Przemoc domowa jest tematem dla wielu kobiet bardzo trudnym, na który mogą nie chcieć rozmawiać. Dlatego bardzo ważne jest, żeby reagować na wszystkie oznaki przemocy, które mogą nam sugerować, że coś jest nie tak.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta