GwiazdyBrat Małgorzaty Rozenek-Majdan zasiada w jury programu TVP. Egurrola pokazał jego zdjęcie

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan zasiada w jury programu TVP. Egurrola pokazał jego zdjęcie

Misha Kostrzewski jest tancerzem i choreografem
Misha Kostrzewski jest tancerzem i choreografem

10.06.2021 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pu sukcesie "Dance, dance, dance" Telewizja Polska postanowiła wykupić prawa do kolejnego programu tanecznego. Augustin Egurrola, który jest jednym z jurorów, pochwalił się zdjęciem z planu. Tym samym potwierdził, że w show weźmie udział brat Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Program, o którym mowa to "You Can Dance". Talent show dla tancerzy długie lata święcił triumfy na antenie TVN. Ostatni sezon stacja wyemitowała pięć lat temu. By zaznaczyć, że zmienił się dostawca formatu, postawiono na nazwę "You Can Dance – Nowa generacja". Zmieniono także wiek potencjalnych uczestników – będą to dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

W oczekiwaniu na premierę

Widzowie, a wśród nich przede wszystkim wierni fani formatu, z niecierpliwością czekają na premierę. W komentarzach pod zdjęciem zamieszczonym w sieci przez Egurrolę czytamy m.in. "Nareszcie", "Super", "Nie mogę się doczekać".

Nikogo chyba nie dziwi, że w jury zasiądzie wspomniany Augustin Egurrola. Największą sensację wzbudza jednak obecność w ławie jurorskiej Mishy Kostrzewskiego – prywatnie brata Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Kim jest Misha Kostrzewski?

Jego obecność tam jest jak najbardziej uzasadniona, ponieważ Kostrzewski jest tancerzem i choreografem. Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie wspominała, że uczęszczał do szkoły baletowej. Jej starszy brat skończył placówkę z sukcesami i wyjechał do Francji.

Tam przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, a następnie występował jako tancerz w operze w Lyonie. Dziś 48-latek zajmuje się przede wszystkim tworzeniem choreografii, a taniec nadal jest niemal całym jego życiem. Z mediów społecznościowych wiemy, że ma kilkuletnią córkę Elisabeth i dwa psy.

Na zdjęciu zamieszczonym w sieci przez Egurrolę widzimy jury w pełnym składzie (jedyną kobietą jest tancerka Klaudia Antos). W oczy rzuca się bardzo oryginalny strój Mishy Kostrzewskiego. Mężczyzna zaprezentował się bowiem w kolorowych sportowych butach, ciemnych, nakrapianych jeansach, marynarce z aplikacjami i szarym t-shircie.

Polski Brad Pitt?

Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan kilka lat temu pokazała po raz pierwszy zdjęcie brata, pojawiły się komentarze, że Kostrzewski do złudzenia przypomina… Brada Pitta.

Na razie instagramowy profil tancerza i choreografa śledzą zaledwie 382 osoby, ale debiut w telewizji na pewno znacznie wpłynie na jego popularność. Myślcie, że Augustin Egurrola, którzy przez wiele lat miał właściwie monopol na ocenianie tancerzy w polskim show-biznesie powinien czuć się zagrożony?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)