Trwa ładowanie...

Britney Spears wierzy w moc kryształów. Modli się z nimi

Britney Spears kontynuuje dzieleniem się szczegółami ze swojego życia na Instagramie. Artystka przyznała, że w czasie pandemii zaczęła bardzo interesować się kryształami i ma ich pokaźną kolekcję.
Share
Britney Spears posiłkuje się kryształami
Britney Spears posiłkuje się kryształamiŹródło: Getty Images
d2t18gf

Birtney Spears wraca do czasów dzieciństwa? Tak przynajmniej pisze na Instagramie mówiąc o swojej fascynacji kryształami. Artystka w czasie pandemii zaczęła się interesować zastosowaniem kryształów i uwierzyła w ich uzdrawiającą, niemal magiczną moc.

Britney Spears zbiera kryształy

Na Instagramie opublikowała zdjęcie okładki "Biblii kryształów" autorstwa Judy Hall i zdradziła, że w swojej kolekcji ma 33 kryształy, które są "niesamowite". "Modlę się i medytuję z nimi każdego dnia. Nie mam konkretnej modlitwy, bo za każdym razem jest inna, w zależności od tego, przez co przechodzę," napisała szczerze i dodała, że ostatnio modli się o więcej pewności siebie i łaski. Czy to nawiązanie do batalii sądowej, jaką toczy z ojcem o zakończenie okresu ubezwłasnowolnienia? Ciężko stwierdzić, bo Britney Spears ma zakaz wypowiadania się na ten temat w mediach i mediach społecznościowych.

d2t18gf

W dalszej części instagramowego posta Britney Spears dodała, że już jako mała dziewczynka uwielbiała bawić się kamieniami. Gdy wychodziła na dwór, zamiast bawić się z dziećmi, zbierała kamienie z podjazdu. "Byłam trochę dziwnym dzieckiem. No cóż, pewne rzeczy się nie zmieniają", skwitowała i zaapelowała do swoich fanów, aby również otaczali się kryształami.

Britney Spears tańczy do piosenki Justina Timberlake

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2t18gf

Podziel się opinią

Share
d2t18gf
d2t18gf