GwiazdyBritney walczy o swoje małżeństwo

Britney walczy o swoje małżeństwo

Britney walczy o swoje małżeństwo
Źródło zdjęć: © AFP

13.07.2006 12:18, aktual.: 13.07.2006 22:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Britney Spears chce ratować swoje małżeństwo i rodzinę. Zdecydowała się na pomoc specjalisty. Psycholog ma poradzić jak ożywić związek gwiazdy z Kevinem Federlinem.

Sesje z terapeutą będą odbywały się dwa razy w tygodniu w domu Spears w Malibu. Koszt godzinnej sesji może wynieść nawet tysiąc dolarów. Decyzję o zasięgnięciu pomocy u specjalisty podjęła sama Britney. Jej mąż nie był do tego przekonany, ale gwiazda w końcu go namówiła.

Britney postanowiła także wprowadzić inne zmiany. Ma dość wiecznych imprez Kevina. Często widywany jest bez Britney. Świetnie się bawi. Dodatkowo, złośliwi twierdzą, że żyje on na koszt Spears. Tak jak imprezy, Kevin lubi także zakupy. Podobno po sklepach z ciuchami chodzi częściej niż Britney!

Nie ma się zatem co dziwić, że gwiazda powiedziała dość. Zażądała od Kevina by ten stał sie w końcu prawdziwym ojcem dla ich synka Seana Prestona, oraz przygotował się do przyjście na świat ich kolejnego potomka (we wrześniu). Britney żaliła się, że gorące uczucie, które początkowo między nimi było, zaczęło wygasać. Poprosiła zatem swego partnera, by i jej poświęcał więcej czasu. Kevin podobno zaczął się starać. Britney bardzo w niego wierzy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także