FitnessBudzi zachwyt na całym świecie. Kim jest Lais DeLeon Hightower?

Budzi zachwyt na całym świecie. Kim jest Lais DeLeon Hightower?

Lais DeLeon Hightower zaraża innych zdrowym stylem życia
Lais DeLeon Hightower zaraża innych zdrowym stylem życia
Źródło zdjęć: © Instagram | @laisdeleon

05.11.2021 18:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lais DeLeon Hightower to jedna z najbardziej popularnych trenerek fitness na świecie. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 900 tys. osób i chcą z nią ćwiczyć największe gwiazdy, między innymi koszykarz LeBron James. Co takiego wyróżnia ją na tle innych trenerek?

Coraz więcej osób chce dbać o swoją kondycję oraz zdrowie. Jedni mają w sobie na tyle samozaparcia, że do celu dążą samodzielnie, inni szukają inspiracji i pomocy u specjalistów. Na fali ogromnego zainteresowania branża fitness przeżywa właśnie rozkwit, a wielu trenerów i trenerek stało się wręcz gwiazdami.

Przykładów nie musimy szukać daleko. Jedne z dwóch najgorętszych fit-nazwisk w Polsce to Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Ale jeśli chciałybyście odmiany, warto poszukać inspiracji treningowych za granicą, chociażby u Lais DeLeon Hightower.

Lais DeLeon Hightower zachwyca nie tylko urodą. Kim jest znana trenerka?

Lais DeLeon Hightower urodziła się 13 września 1987 roku w Sao Paulo w Brazylii. Już w młodym wieku zainteresowała się sportem i w szkole podstawowej zaczęła grać w tenisa oraz piłkę nożną. W liceum nadal prowadziła aktywny tryb życia, będąc jednocześnie jedną z najlepszych uczennicy w klasie. Jednak po maturze nie zdecydowała się na studia, tylko postanowiła zostać modelką.

W wieku 19 lat Lais DeLeon Hightower zaczęła swoją przygodę z siłownią. Niebawem treningi pochłonęły ją bez reszty i odkryła, że dobrze się czuje z tym, jak zaczyna wyglądać jej ciało. Kilka lat temu założyła konto na Instragramie, gdzie dzieli się swoimi zdjęciami. Dzięki temu została zauważona i zaproszono ją na pierwszą sesję zdjęciową. Od tego czasu Lais pracuje jako modelka fitness.

Świat treningów wciągnął ją jednak bez reszty, dlatego postanowiła zostać również trenerką fitness oraz dietetyczką. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem treningów i układaniem diet. Na siłowni pojawia się pięć dni w tygodniu i tylko dwa przeznacza na odpoczynek. Na jej kanale na YouTube można znaleźć wiele filmów instruktażowych.

Dla Lais DeLeon Hightower ważna jest również dieta

Trenerka przestrzega ścisłego planu dietetycznego i je osiem razy dziennie. Swój dzień zaczyna, podobnie jak Anna Lewandowska, od wypicia na czczo wody z cytryną. W jej diecie znajdziemy dużo warzyw i owoców, ale także jajka i mięso z kurczaka.

Do drugiego posiłku obowiązkowa jest kawa, a potem w ciągu dnia koktajl proteinowy na bazie mleka migdałowego, białka waniliowego, banana i cynamonu. Lais nie odmawia sobie również słodkości - zdarza jej się sięgać po jogurt czekoladowy czy białkowe słodycze.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także