Był "polskim hydraulikiem". Po latach trudno go rozpoznać

Był "polskim hydraulikiem". Po latach trudno go rozpoznać

Piotr Adamski zmienił się nie do poznania .
Piotr Adamski zmienił się nie do poznania .
Źródło zdjęć: © East News
23.03.2023 19:57, aktualizacja: 06.05.2023 12:09

Mówiono, że to najsłynniejszy polski hydraulik. Piotr Adamski wiele lat temu zasłynął kampanią, która promowała nasz kraj w Europie. Zdjęcie przystojnego mężczyzny z zawadiackim uśmiechem w stroju hydraulika opanowały niegdyś Francję. Dziś wygląda całkiem inaczej.

Wystarczyła jedna sesja zdjęciowa, aby mężczyzna stał się częścią świata show-biznesu. Coraz częściej zapraszano go na wydarzenia celebryckiej śmietanki. Adamski wystąpił nawet na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Kobiety podziwiały jego urodę i wysportowane ciało. I choć nie wiązał przyszłości z modelingiem, trafił na okładki polskich i zagranicznych czasopism. Dziś trudno byłoby go rozpoznać na ulicy, ale dla wielu fanek wciąż jest obiektem westchnień: "Kochanego ciałka nigdy nie za wiele" - komentują.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Pisarek o epatowaniu luksusem: "To jest moje życie i tak teraz wygląda"

"Kiedyś młody chłopak, a dziś już mężczyzna"

Słynny hydraulik przybrał na wadze. U szczytu swojej popularności w 2004 roku ważył 90 kg. Teraz - 140. Sam jednak podchodzi do sprawy z dużym dystansem. Zamieścił nawet zdjęcie, w którym porównuje swoją dawną sylwetkę do tej obecnej i zapytał swoich obserwatorów: "To co, kiedy lepiej? Dawajcie w komentarzach bez skrupułów." Do fotografii dodał hashtagi: #1/8tony, #bodypositive.

Adamski wciąż ma rzesze wiernych fanek. "Kiedyś młody chłopak, a dziś już mężczyzna. Ale dla mnie zdecydowanie obecna wersja" - komentuje jedna z obserwatorek. "Teraz bardziej męski" - pisze inna.

Pierwszy polski model plus size

Adamski przez długi czas zajmował się finansami, ale teraz wrócił do modelingu. Jak mówi - jest pierwszym polskim modelem plus size. Na Instagramie publikuje efekty najnowszych sesji zdjęciowych.

- To wszystko jest sprawą agencji i Kacpra Michalskiego (fotografa i pracownika agencji modelingowej - przyp.red.), który zadzwonił do mnie ponad rok temu i kilka razy namawiał mnie na spotkanie. Jedno, drugie i zaczęliśmy współpracę – mówił Piotr w "Dzień Dobry TVN". W planach ma nie tylko sesje zdjęciowe, ale i wybiegi: polskie i zagraniczne.

Myślicie, że polski model plus size ma szansę na światową karierę?

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (54)