Blisko ludziByła gwiazdą "Quo vadis", jak dziś wygląda? Właśnie skończyła 50 lat

Była gwiazdą "Quo vadis", jak dziś wygląda? Właśnie skończyła 50 lat

Agnieszka Wagner zasłynęła rolą w "Quo vadis"
Agnieszka Wagner zasłynęła rolą w "Quo vadis"
Źródło zdjęć: © AKPA, canva | akpa, canva
18.12.2020 20:49, aktualizacja: 02.03.2022 22:23

Agnieszka Wagner to zarówno piękna, jak i utalentowana aktorka, choć - jak sama mówi - na aktorstwo "nie ma papieru". Wagner wystąpiła m.in. w takich produkcjach, jak: "Quo vadis", "Tygrysy Europy", serial "Na dobre i na złe" czy "Barwy Szczęścia". Niedawno aktorka obchodziła 50. urodziny.

Agnieszka Wagner z wykształcenia jest historykiem sztuki. Jak mówi o swoim aktorstwie "nie ma na to papieru". Jednak mało kto wie, że tak naprawdę Wagner jest absolwentką Europejskiej Akademii Filmowej w Berlinie, z którą związane są takie gwiazdy kina, jak Istvan Szabo i Tilda Swinton.

Aktorka współpracowała z najbardziej znanymi polskimi reżyserami: Jerzym Kawalerowiczem, Andrzejem Wajdą czy Andrzejem Żuławskim. Wagner szczególnie kojarzona jest z filmem "Quo vadis", gdzie zagrała żonę Nerona. I choć krytycy filmowi niezbyt dobrze ocenili jej występ, to jednak rola przyniosła jej popularność.

Wagner regularnie pojawia się w znanych polskich serialach, takich jak "M jak miłość", "Prawo Agaty", "Siedlisko", "Komisarz Rex", "Fala zbrodni" czy "Ojciec Mateusz". Ostatnio, 17 grudnia aktorka świętowała swoje 50. urodziny. Aktualne zdjęcia pokazują, że czas bynajmniej nie działa na niekorzyść Agnieszki Wagner, która niezmiennie zachwyca swoją niecodzienną urodą.

Agnieszka Wagner
Agnieszka Wagner© AKPA | akpa
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także