Blisko ludziByła pierwszą żoną Mateusza Damięckiego. Teraz unika medialnego rozgłosu

Była pierwszą żoną Mateusza Damięckiego. Teraz unika medialnego rozgłosu

Patrycja Krogulska była żoną aktora zaledwie przez 8 miesięcy.
Patrycja Krogulska była żoną aktora zaledwie przez 8 miesięcy.
Źródło zdjęć: © AKPA
06.02.2021 13:18

Mateusz Damięcki jest obecnie szczęśliwym mężem choreografki i tancerki Pauliny Andrzejewskiej. Para doczekała się dwóch synów. Aktor nim odnalazł upragnioną miłość u boku obecnej żony, był w przeszłości związany z Patrycją Krogulską. O ich ślubie huczały wszystkie portale plotkarskie, a o ich rozwodzie było jeszcze głośniej.

Patrycja Krogulska wydawała się idealną partnerką dla aktora. Para razem brylowała na ściankach, ale po pewnym czasie zaczęto mówić o kryzysie w ich małżeństwie. Plotki okazały prawdziwe i po 8. miesiącach od bajecznego ślubu doszło do oficjalnego rozwodu. Długo zastanawiano się nad przyczyną rozpadu małżeństwa, ale do tej pory nie podano jednej wersji.

Zapomniana pierwsza żona aktora

Patrycja Krogulska zaczęła pojawiać się u boku aktora już w lutym 2008 roku. Uważano ich za doskonale dobranych i wróżono nieskończone szczęście. Długo wyczekiwany ślub 24 września 2010 roku przyciągnął uwagę mediów. Komentowano piękne stroje państwa młodych, a także kościelną uroczystość i wesele.

Jak po latach wyznał Mateusz Damięcki, jego małżeństwo z Patrycją było jedną wielką pomyłką, którą boleśnie odczuwał jeszcze przez wiele lat. Niechętnie powraca do przeszłości, ale jakiś czas temu poinformował, że stara się o unieważnienie ślubu kościelnego, ponieważ jego pierwszej żonie zależało wyłącznie na wspaniałej uroczystości, a jemu na aspektach religijnych. Z Andrzejewską ma jedynie ślub cywilny i chciałby to zmienić w niedalekiej przyszłości.

O Patrycji Krogulskiej było najgłośniej zaraz po pierwszych wzmiankach dotyczących nadchodzącego rozwodu z aktorem. Plotkowano o tym, że prawdopodobną przyczyną rozwodu była zdrada Krogulskiej zaraz po ślubie. Do rozwodu doszło w czerwcu 2011 roku, a już kilka tygodni po nim mówiono, że kobieta ułożyła sobie życie z dawnym narzeczonym Magdy Mołek, czyli Remikiem Kasztelnikiem. W sieci pojawiły się także ich zdjęcia.

Obecnie Patrycja Krogulska całkowicie unika show-biznesu, choć niektórzy zarzucali jej, że przy Damięckim chciała się wybić. W czasie małżeństwa z aktorem wspominano, że pracuje jak tłumaczka, co kontynuuje. Patrząc na instagramowe konto Krogulskiej można dostrzec, że na dobre zapomniała o przeszłości. Doczekała się dwóch córek i prowadzi ustabilizowane życie.

Na próżno szukać informacji na temat tego, z kim teraz jest związana. Zamieszcza jedynie zdjęcia dziewczynek albo miejsc, które dotychczas odwiedziła za granicą. Wygląda na to, że podobnie jak jej były mąż, cieszy się nową rodziną i także traktuje ich bardzo krótkie małżeństwo za błąd.

Otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych. Jakich cen możemy się spodziewać?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (88)